BBC zrobiło reklamę z polskimi zakonnicami w roli głównej [WIDEO]

BBC zrobiło reklamę z polskimi zakonnicami w roli głównej [WIDEO]
(fot. materiały prasowe)
BBC Earth / facebook.com / ml

One same nazywają siebie "pingwinami". Brytyjska telewizja postanowiła to wykorzystać i zrobiła reklamę, która podbija sieć. Wszystko w szczytnym celu.

Co łączy słynnego himalaistę, Adama Bieleckiego, z afrykańskim lasem? Jaki jest wspólny mianownik dla osób z tak różnych środowisk jak Beata Ścibakówna, Lara Gessler, Olga Frycz i siostry dominikanki z Broniszewic? Wszyscy oni zdecydowali się zabrać głos, aby opowiedzieć poruszające historie bohaterów najnowszej serii przyrodniczej BBC Studios "Dynastie" - pięciu wspaniałych gatunków zwierząt, które są zagrożone wyginięciem.

Wiele nas łączy

Beata Ścibakówna, Adam Bielecki, Siostry Dominikanki z Broniszewic, Lara Gessler i Olga Frycz - co ich łączy? Dowiecie się już wkrótce.

Opublikowany przez BBC Earth Wtorek, 20 listopada 2018

“Codziennie walczą o przetrwanie najsłabszych. Zrobią dla siebie naprawdę wiele, bo wiedzą, że tylko razem dadzą radę przezwyciężyć trudności. Odkryj, jak wiele łączy pingwiny cesarskie i Siostry Dominikanki" - pisze o nich BBC Earth, które wyemitowało reklamę z udziałem polskich zakonnic.

Siostry Dominikanki

Codziennie walczą o przetrwanie najsłabszych. Zrobią dla siebie naprawdę wiele, bo wiedzą, że tylko razem dadzą radę przezwyciężyć trudności. Odkryj, jak wiele łączy pingwiny cesarskie i Siostry Dominikanki z Dom Chłopaków w Broniszewicach!

DEON.PL POLECA

Opublikowany przez BBC Earth Poniedziałek, 26 listopada 2018

Skąd wzięło się skojarzenie dominikanek z pingwinami? One same zasugerowały je jakiś czas temu, kiedy wpadły na nietypowy pomysł z okazji Dnia Pingwina. Nagrały filmik, który nie tylko śmieszył i pokazywał dystans aktorek-zakonnic, ale też zapraszał do czegoś o wiele ważniejszego niż życzenia.

Dziś ŚWIATOWY DZIEŃ PINGWINA. Przyjmujemy życzenia ???????????????????????????????????? Zamiast kwiatków i bombonierek przyjmujemy cegiełki na www.domchlopakow.pl :)

Opublikowany przez Eliza Małgorzata Myk Poniedziałek, 24 kwietnia 2017

O co chodzi w programie "Dynastie"?

"Dynastie" to historie pięciu zagrożonych gatunków zwierząt, opowiadane z perspektywy jednego, wyjątkowego przedstawiciela. W ten sposób w programie poznajemy: Davida - szympansa, szukającego wsparcia u doświadczonych członków stada, by obronić swoją pozycję, Black Tip - zbuntowanego likaona, walczącego o terytorium ze swoją matką, Charm - lwią przywódczynię, prowadzącą rodzinę przez największe zagrożenia sawanny, Raj Bharę - świeżo upieczoną tygrysią mamę, starającą się zapewnić bezpieczeństwo swojemu potomstwu oraz dostojną dynastię pingwinów, która tylko razem może stawić czoła najzimniejszej i najokrutniejszej zimie na kuli ziemskiej.

Dominikanki z nagrodą dla najbardziej pozytywnych i inspirujących ludzi! >>

Bohaterowie serii odnoszą sukcesy, ale i porażki. Zawierają sojusze, walczą o władzę, stają w obronie rodziny oraz podejmują dramatyczne decyzje. Ich życie składa się z całej palety doświadczeń, które nam, ludziom, również są doskonale znane. Jest jednak coś, co dodatkowo komplikuje sytuację dzikich rodów. Utrata przestrzeni życiowej, odbieranej im przez człowieka sprawia, że nawet najgroźniejsze zwierzęta stają się bezsilne, a ich istnienie staje przed widmem zagłady.

Każdy z uczestników akcji został wybrany do przedstawienia historii konkretnego bohatera serii "Dynastie" w oparciu o podobne doświadczenia życiowe i towarzyszące temu emocje. O tym, co łączy znane osobowości z przedstawicielami zwierzęcych rodów dowiemy się w dniu premiery każdego odcinka serii z krótkiego wideo publikowanego na fanpage’u BBC Earth.

* * * 

W ostatnim czasie pojawiło się sporo złych wiadomości o katolikach i Kościele. Media tak mają, że skupiają się na złu i sensacji. Chcemy jednak dawać prawdziwy obraz, pokazać dobro, które płynie z Kościoła. Czy znasz jakieś dobre historie? Znasz fajnego księdza lub robicie coś fajnego przy parafii lub ze wspólnotą? A może przeżyłeś coś takiego, co zmieniło twoje życie? Napisz do nas (kliknij tutaj lub w baner) >>

BBC zrobiło reklamę z polskimi zakonnicami w roli głównej [WIDEO] - zdjęcie w treści artykułu

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Grzegorz Strzelczyk, Aneta Kuberska-Bębas

Jak wiele dzisiejszy Kościół ma wspólnego z Jezusem?

Czy Kościół zabrał nam wolność, którą podarował nam Chrystus? Wierzymy w jednego Boga, czy może w trzech? Czy to, co święte, kończy się na progu świątyni? Czy...

Skomentuj artykuł

BBC zrobiło reklamę z polskimi zakonnicami w roli głównej [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.