Bezpłatny webinar edukacyjny pt. „Co trzeba wiedzieć o inflacji”. To okazja, by dokształcić się z ekonomii

Bezpłatny webinar edukacyjny pt. „Co trzeba wiedzieć o inflacji”. To okazja, by dokształcić się z ekonomii
Fot. Wavebreak Media LTD / Depositphotos.com
KAI / mł

Na kanale Katolickiej Agencji Informacyjnej na YouTube emitowany będzie w czwartek, 27 października pierwszy webinar ekonomiczny z cyklu „Prosto o finansach”. Spotkanie, które poprowadzi redaktor Stanisław Koczot, zastępca redaktora naczelnego „Gazety Bankowej”, zatytułowane zostało „Co trzeba wiedzieć o inflacji”.

Projekt, prowadzony przez Fundację na Rzecz Wymiany Informacji Katolickiej, realizowany jest w ramach programu edukacji ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego. Początek 27 października o godz. 18.00.

Cykl „Prosto o finansach” służyć ma zwiększeniu dostępu do informacji z zakresu ekonomii oraz finansów osobistych. Adresowany jest do wszystkich zainteresowanych, ale przede wszystkim do osób, dla których zagadnienia takie jak inflacja, różnice między kredytem a pożyczką czy inwestycje stanowią swego rodzaju „wiedzę tajemną”.

Czego trzeba się dowiedzieć o inflacji, żeby ją przetrwać?

Pierwszy odcinek zatytułowany został „Co trzeba wiedzieć o inflacji”. Prowadzący, redaktor Stanisław Koczot, zastępca redaktora naczelnego „Gazety Bankowej”, mówił będzie m.in. na czym polega wzrost cen, skąd się on bierze, jakie są jego skutki i jakie są sposoby ich zwalczania.

Każdy z webinarów (w sumie powstaną cztery) będzie składał się z dwóch części: pierwsza będzie mała formę krótkiej prelekcji, w drugiej za pośrednictwem czatu, słuchacze będą mogli zadawać pytania. Pytania można również przesyłać na adres prostoofinansach@ekai.pl.

Stanisław Koczot to zastępca redaktora naczelnego „Gazety Bankowej”. Dziennikarz i publicysta ekonomiczny, moderator licznych konferencji dla środowisk biznesowych. Publikował m.in. we „Wprost” i w „Rzeczpospolitej”. Był szefem działów gospodarczych m.in. w „Gazecie Prawnej” i zastępcą redaktora naczelnego „Wall Street Journal” - dodatku do Dziennik Polska Europa Świat, wicenaczelnym Businessman.pl., kierował działem „Polityka i gospodarka” w Bloomberg Businessweek Polska.Projekt „Prosto o finansach”, prowadzony przez Fundację na Rzecz Wymiany Informacji Katolickiej, realizowany jest w ramach programu edukacji ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Link do webinaru: https://youtu.be/9_PiidSwYUw

KAI / mł

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Bezpłatny webinar edukacyjny pt. „Co trzeba wiedzieć o inflacji”. To okazja, by dokształcić się z ekonomii
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.