"Bóg nigdy nie jest kwestią mody". Lady Gaga odpowiada katolickiemu portalowi

"Bóg nigdy nie jest kwestią mody". Lady Gaga odpowiada katolickiemu portalowi
(fot. Joe Seer / Shutterstock.com)
instagram.com/ladygaga / kw

Na swoim koncie na Instagramie Lady Gaga odpowiedziała na artykuł jednego z katolickich portali oraz doniesienia o swoim udziale we Mszy św.

W jednym z artykułów zamieszczonych na portalu Catholic-Link pojawiła się informacja o świadectwie wiary znanej artystki. Autorka artykułu - Becky Roach - prosiła również czytelników o modlitwę w intencji Lady Gagi, przypominając, że celebryci są tak samo "niedoskonali jak wszyscy".

Lady Gaga opublikowała na swoim koncie na Instagramie fragment wspomnianego tekstu: "Więc co ma robić katolik w tych różnych sytuacjach? Wielu celebrytów udostępnia cytaty z Biblii, cytuje kapłanów i śpiewa muzykę chrześcijańską, w tym samym czasie prowadząc typowo Hollywoodzki tryb życia pozbawiony chrześcijańskich wartości takich jak umiarkowanie czy czystość. Są tacy jak Steph Curry, którzy wydają się traktować wiarę jako coś więcej niż status na Twitterze czy Facebooku".

Popularna artystka tak skomentowała ten fragment:

"Droga Becky Roach,

Maria Magdalena umyła stopy Chrystusa. Była przez niego chroniona i kochana. Była prostytutką. Była kimś, kogo społeczeństwo poniża: tak jakby ona i jej ciało były śmietnikiem dla mężczyzny.

Jezus ją kochał i nie osądzał jej. Pozwolił jej płakać nad sobą, otrzeć swoje stopy włosami nierządnicy.

Nie jesteśmy po prostu "celebrytami". Jesteśmy ludźmi i grzesznikama. A nasze życie nie jest pozbawione wartości, ponieważ walczymy. Nasze winy są tak samo odpuszczone jak naszym bliźnim. Bóg nigdy nie jest kwestią mody, nie ważne kto w niego wierzy".

Cała dyskusja pojawiła się po publikacji na Instagramie Lady Gagi informacji o jej udziale w katolickiej Mszy świętej. Informowaliśmy o tym w poniedziałek.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

"Bóg nigdy nie jest kwestią mody". Lady Gaga odpowiada katolickiemu portalowi
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.