Bp Andrzej Czaja nagrał wideo ze szpitala. Wzruszony mówi o mocy modlitwy

Bp Andrzej Czaja nagrał wideo ze szpitala. Wzruszony mówi o mocy modlitwy
Bp Andrzej Czaja nagrał wideo ze szpitala. Źródło: diecezja.opole.pl
diecezja.opole.pl / mł

Diecezja opolska udostępniła na swojej stronie nagranie, na którym wzruszony bp Andrzej Czaja dziękuje swoim diecezjanom za modlitwę. Jak po przeszczepie wątroby czuje się opolski ordynariusz? 

Bp Andrzej Czaja o swojej chorobie dowiedział się w 2014 roku, a w 2023 roku okazało się, że notoryczny stan zapalny wątroby jest wskazaniem do natychmiastowego przeszczepu. Ordynariusz przeszedł go 19 lipca, a opolska kuria poinformowała, że operacja się udała, choć stan biskupa po zabiegu był poważny.

"Zawdzięczam to Bożej łaskawości i waszej modlitwie"

Teraz opolski ordynariusz nagrał wideo ze szpitala. Widać, że wyraźnie się wzrusza, dziękując swoim diecezjanom za modlitwę i opowiadając o jej mocy i owocach, których dzięki niej doświadcza. 

- Kochani moi diecezjanie: chociaż w takiej formie mogę do was parę słów skierować. cieszę się, bo dla mnie to dobra okazja, żeby wam podziękować. U mnie z dnia na dzień jest coraz lepiej i to zawdzięczam Bożej łaskawości i waszej modlitwie - mówi opolski biskup na nagraniu.

Posłuchaj całego nagrania: 

DEON.PL POLECA

Źródło: diecezja.opole.pl / mł

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Jan Konior SJ

Celem konferencji Uzdrowienie modlitwą różańcową jest ukazanie Różańca na nowo odkrytego w jego historyczno-liturgicznym procesie powstawania, ochrony wiary poszczególnych ludzi i narodów przed wszelkimi zagrożeniami, jak i uzdrowieniem - wypraszanych za pomocą Różańca przez Uzdrowicielkę...

Skomentuj artykuł

Bp Andrzej Czaja nagrał wideo ze szpitala. Wzruszony mówi o mocy modlitwy
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.