Bp Kaszak: na różnych forach występowałem, ale teraz mnie zatkało

Bp Kaszak: na różnych forach występowałem, ale teraz mnie zatkało
(fot. facebook.com/strefazero.konferencja)
facebook.com/strefazero.konferencja/ed

- Na różnych forach występowałem, ale teraz mnie zatkało. A to dlatego, że jestem pod wrażeniem Strefy Zero. To już 8 raz, kiedy Metanoia organizuje to fantastyczne spotkanie.

- Chciałem na wstępie serdecznie pogratulować nie tylko szefowi panu Krzysztofowi, ale i jego wspaniałym współpracownikom i wszystkim, którzy tę wspólnote Metanoia tworzą. Oni naprawdę wiele się natrudzili, a cóż powiedzieć o tej pracy w ciągu całego roku więc dziękuję za fantastyczne pomysły - mówił bp Kaszak w czasie rozpoczęcia tegorocznej Strefy Zero, która właśnie trwa.

DEON.PL POLECA
Tutaj obejrzycie całość otwarcia konferencji oraz przemówienie biskupa >>

Dodał, że w Polsce mówi się, że "piekło wybrukowane jest dobrymi intencjami", ale ludzie ze wspólnoty Metanoia nie tylko mają dobre pomysły, ale również je realizują - "a to już jest Niebo". Wszystkim uczestnikom życzył, aby nie umknęło im to, że Jezus powiedział: "aby byli JEDNO".

DEON.PL POLECA

Konferencja Strefa Zero trwa. Odbywa się po raz ósmy 

"Bóg przepełnił tutaj moje serce dogłębną miłością" >>

Konferencja jest skierowana przede wszystkim do tych , którzy aktywnie pragną przynosić zmianę temu światu, przez Chrystusa i z Chrystusem. "Chcemy razem, wszczepieni w Niego budować, odbudowywać, odnawiać.

Strefa Zero literalnie to miejsce po wybuchu, a w Duchu to miejsce, gdzie rodzi się NOWE dla naszego życia i naszego kraju" - piszą na swojej stronie internetowej. Czytaj więcej >>

Tutaj możecie śledzić na bieżąco wydarzenia ze Strefy >>

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Franz Jalics SJ

Niespokojne jest nasze serce, dopóki nie spocznie w Tobie
św. Augustyn

Nasze życie duchowe składa się z kilku etapów. Wraz z wewnętrznym rozwojem uświadamiamy sobie różne potrzeby, na przykład dostrzegamy konieczność zmiany formy modlitwy...

Skomentuj artykuł

Bp Kaszak: na różnych forach występowałem, ale teraz mnie zatkało
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.