Brutalny atak feministek. Katolicy bronią katedry

Brutalny atak feministek. Katolicy bronią katedry
(fot. Youtube.pl)
Youtube.pl / DEON.pl / mm

Próba podpalenia katedry, brutalne lżenie i bicie chrześcijan a na koniec taniec przy ognisku z kukły papieża. Choć trudno w to uwierzyć, sceny te rozegrały się nie podczas rewolucji francuskiej, ale kilka dni temu, w Argentynie.

Gdyby nie odwaga i poświęcenie 1500 katolików, którzy modlitewnym kordonem otoczyli swoją świątynie, rozjuszony tłum feministek dokonałaby barbarzyńskiej profanacji. W czasie, w którym ze spalonej tęczy na warszawskim Placu Zbawiciela robi się symbol brutalnej walki z pokojowym ruchem LGBT, warto pokazywać jak wygląda prawdziwa twarz i tolerancja niektórych przedstawicieli owych środowisk.

Wszystkie te dramatyczne wydarzenia miały miejsce jako pokłosie odbywającej się w San Juan Krajowej Konferencji Kobiet (23-25 listopada 2013), podczas której środowiska feministyczne oraz LGBT dyskutowały o "wyzwoleniu spod patriarchalnego terroru".

Kilka tysięcy uczestniczek owej debaty tak sobie jednak wzięło do serca "walkę o równouprawnienie", że ruszyły odbić i zdemolować katedrę. Po drodze pisały po murach miasta skandaliczne hasła, paradując z gołym biustem.

Kiedy o wszystkim dowiedzieli się zaalarmowani wierni, modlący się akurat w świątyni - postanowili z własnych ciał uczynić żywy mur. Ci którzy stali w pierwszym rzędzie zostali opluci, pobici, zelżeni i wymalowani farbą.

DEON.PL POLECA

Na czołach młodych mężczyzn agresywne feministki malowały odwrócone krzyże, a kiedy okazało się, że nie ma szans na zdobycie katedry, zdecydowały się podpalić przyniesioną wcześniej kukłę papieża Franciszka.

Pomimo iż materiały te są niezwykle wulgarne i wstrząsające, zdecydowaliśmy, że należy je opublikować. Warto mieć świadomość, do jakich czynów mogą się posunąć skrajni przedstawiciele  ruchów feministycznych, uważanych za pokojowe i tolerancyjne. Z pewnością nie reprezentują oni głosu większości, jednak nie można zamykać oczu na tak brutalne zachowania. 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Brutalny atak feministek. Katolicy bronią katedry
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.