Czujesz, że Bóg jest bliski czy daleki? Weź udział w ankiecie

Czujesz, że Bóg jest bliski czy daleki? Weź udział w ankiecie
(fot. unsplash.com)
1 miesiąc temu
Redakcja DEON.pl

Odpowiedzi posłużą w badaniach Instytutu Psychologii Akademii Ignatianum w Krakowie.

Relacja z Bogiem bądź jej brak jest dla wielu osób istotną kwestią w życiu. Sposób przeżywania bliskości z Bogiem bądź brak takiej bliskości uwarunkowany jest wieloma czynnikami. Jeśli są to dla Ciebie kwestie ważne i chciałbyś/chciałabyś lepiej zrozumieć ową relację w swoim życiu, chcielibyśmy Cię zachęcić do wzięcia udziału w badaniu naukowym prowadzonym przez Instytut Psychologii Akademii Ignatianum w Krakowie.

Badanie ma charakter dobrowolny i anonimowy i polega na wypełnieniu ankiety poświęconej określeniu czynników wpływających na poczucie bliskości Boga bądź poczucie Jego nieobecności czy niedostępności. Wypełnienie ankiety trwa ok 10 minut. Udzielone odpowiedzi mają charakter poufny i zostaną wykorzystane w formie zbiorczego raportu.

Link do badania znajdziesz TUTAJ

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Jacek Prusak SJ, Sławomir Rusin
27,93 zł
39,90 zł

Dojrzała wiara to zgoda na obcowanie z Tajemnicą

Czy psychologia jest wrogiem wiary? A może doprowadzi do tego, że uwierzę głębiej? Czy wyznacznikiem bliskości z Bogiem są emocje? Co Pismo Święte mówi o orientacji seksualnej?...

Skomentuj artykuł

Czujesz, że Bóg jest bliski czy daleki? Weź udział w ankiecie
Komentarze (2)
CX
~czloax x
26 listopada 2020, 22:55
Przerwałem tą ankietę bo te pytania są jakieś o uczuciach a nie o realnych faktach. Kto to układa i co niby bada? Bóg działa w faktach i tak się dzieje w moim życiu. Co komu po moich uczuciach?
AM
~Anna Maria
27 listopada 2020, 19:40
No bo ta ankieta bada, jak napisano we wstępie, jak ludzie odczuwają obecność Boga. Będą chcieli fakty to spytają, a na razie to zamierzali badać Twoje uczucia xD

Skomentuj artykuł

Czujesz, że Bóg jest bliski czy daleki? Weź udział w ankiecie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.