Dramatyczny apel polskiego piłkarza. Prosi o modlitwę w intencji córki

Dramatyczny apel polskiego piłkarza. Prosi o modlitwę w intencji córki
(fot. Filip Burkhardt / twitter.com)
"naTemat.pl" / twitter.com / pk

Filip Burkhardt, piłkarz Bytovii Bytów, poprosił internautów o modlitwę w intencji córeczki, która walczy o życie i w poniedziałek przejdzie poważną operację. Jego apel odbił się szerokim echem.

Jak podaje "naTemat.pl", o dramatycznej sytuacji piłkarza poinformował trener Bytovii Bytów, Adrian Stawski. Zawodnicy klubu, w którym gra piłkarz, chcieli zadedykować zwycięstwo swojemu koledze, ale zremisowali z Chojniczanką Chojnice.

- Chcieliśmy bardzo mocno wygrać dla Filipa Burkhardta i jego córki, która walczy o życie i będzie miała w poniedziałek operację. Stąd też dzisiaj absencja Filipa. Będziemy się za Was modlić, będziemy razem z Tobą w tym trudnym okresie dla Was - powiedział Adrian Stawski, cytowany przez "naTemat.pl".

Polski sportowiec opublikował prośbę o modlitwę na Twitterze. "W tych trudnych dla Nas chwilach bardzo prosimy o modlitwę za Naszą córeczkę, która walczy o to, by z nami zostać" - napisał pod zdjęciem swojej uśmiechniętej córeczki.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się redakcja "naTemat.pl" od jednego z pracowników Bytovii Bytów, choroba dziewczynki pojawiła się nagle.

Portal podkreśla również, że dramatyczny apel Filipa Burkhardta o modlitwę, zjednoczył środowisko piłkarskie. Opublikowany na Twitterze post skomentowało ponad 900 internautów, w tym komentator sportowy Mateusz Borek.

Od poniedziałkowej operacji zależy życie córki piłkarza.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Victor Codina SJ
27,93 zł
39,90 zł

Jeśli chcemy znaleźć Jezusa, musimy udać się do Nazaretu

Za sprawą papieża Franciszka w Kościele dokonują się głębokie przemiany. Franciszek wzywa do przekraczania murów kościołów i wychodzenia na ulice oraz na wszelkie peryferia: społeczne, intelektualne...

Skomentuj artykuł

Dramatyczny apel polskiego piłkarza. Prosi o modlitwę w intencji córki
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.