"Dzieci z Brodą" o dużej rodzinie i życiu

"Dzieci z Brodą" o dużej rodzinie i życiu
(fot. Youtube.com)
KAI / slo

Kiedy budzę się rano, to nie muszę się zastanawiać nad tym, jaki sens ma moje życie, ponieważ przeważnie zanim otworzę oczy, przynajmniej jedno dziecko mi o tym przypomina - mówi Joszko Broda, ojciec ośmiorga dzieci.

Zespół Dzieci z Brodą nagrał teledysk "Życie czeka", którym promuje Zjazd Dużych Rodzin planowany na 21-23 czerwca w Grodzisku Mazowieckim.

Popularny zespół Dzieci z Brodą nagrał teledysk "Życie czeka". Twórcy piosenki przekonują, że duża rodzina nie jest problemem lecz rozwiązaniem. - W takiej rodzinie występują niepowtarzalne więzi, niepowtarzalne relacje - prawdziwa miłość, która polega na oddawaniu swojego życia dla innych. Kiedy budzę się rano, to nie muszę się zastanawiać nad tym, jaki sens ma moje życie, ponieważ przeważnie zanim otworzę oczy, przynajmniej jedno dziecko mi o tym przypomina - mówi KAI Joszko Broda.

Autorem tekstu, muzyki, scenariusza i reżyserem teledysku jest Debora Broda. - Postanowiliśmy zrealizować teledysk w Lubelskim Skansenie, żeby pokazać życie rodzinne w naturalnym, tradycyjnym otoczeniu, ale zadbaliśmy też o odpowiednią dawkę humoru. Chcieliśmy, żeby teledysk był dynamiczny i radosny, żeby pokazywał kolejne etapy z życia rodziny oraz to, że w dużej rodzinie nawet najmniejszy jest ważny - informują twórcy "Życie czeka".

- Żyjemy w społeczeństwie, w którym media i szkoła wychowują konsumentów, ludzi, którzy mają żyć tylko dla siebie, którzy mają się realizować. Nie bądźmy zdziwieni, że większość nie jest zainteresowana oddawaniem swojego życia, skoro tak została uformowana. Trzeba promować inną formację, inny model życia, ponieważ model konsumpcyjny i egoistyczny jest po prostu oszustwem - człowiek nie odnajdzie w nim tego, czego szuka - przekonuje Joszko Broda.

DEON.PL POLECA

Za zdjęcia i montaż wideoklipu odpowiedzialny był franciszkanin Mateusz Stachowski (Franciszkanie TV). Teledysk można zobaczyć m.in. w serwisie YouTube.

Obejrzyj!!!

Wideoklip został przygotowany dla Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus" i promuje spotkanie rodzin wielodzietnych "Ogólnopolskie Dni Dużych Rodzin" które odbędzie się w dniach 21 - 23 czerwca w Grodzisku Mazowieckim. Celem zjazdu jest integracja środowiska dużych rodzin i promocja wartości rodzinnych. Organizatorzy liczą, że spotkanie będzie "donośnym głosem w podejmowanych działaniach na rzecz - tak bardzo oczekiwanych - zmian w polityce rodzinnej".

Dzieci z Brodą to zespół dziecięcy założony przez Joszka i Deborę Brodów. Piosenki Zespołu od 15 lat ujmują młodszych i starszych słuchaczy przesłaniem o nadziei, miłości, przebaczeniu, jednocześnie odważnie podając receptę na cierpienie i życiowe trudności. Twórczość zespołu oparta jest na folkowym brzmieniu z nowoczesną aranżacją. Dziecięcym śpiewom towarzyszy gra i wokal profesjonalnych muzyków, przede wszystkim Joszka Brody, który gra na niezwykłych instrumentach etnicznych. Zespół wydał kilka płyt, koncertuje w całej Polsce, często odwiedza studia telewizyjne i radiowe, bierze udział w wielu akcjach medialnych.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

"Dzieci z Brodą" o dużej rodzinie i życiu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.