Jak pokochać swoje ciało - uczy Mira Jankowska

Jak pokochać swoje ciało - uczy Mira Jankowska
(fot. [ jon ] / flickr.com)
KAI / slo

Jak pokochać swoje ciało? - Mira Jankowska, twórczyni Mistrzowskiej Akademii Miłości zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 18 maja w Warszawie. Uczestnicy będą szukać odpowiedzi na pytania jak się mają nasze wyobrażenia na swój temat do stanu faktycznego, gdzie tkwi przyczyna nieakceptacji siebie,co jest piękne i dlaczego? Czego trzeba doświadczyć, by polubić siebie, jak radzą sobie ci, których podziwiamy?

W scence teatralnej Zbigniewa Moskala wystąpią aktorzy scen warszawskich Małgorzata Lewińska i Bogusław Kaczmarczyk. Spotkanie przygotowała i prowadzi Mira Jankowska, twórca i rektor MAM.

DEON.PL POLECABędą wypowiadać się m.in.: Urszula i Waldemar Folczak - Ona - logopeda, prowadzi w przedszkolu i szkole terapię logopedyczną. Jest nauczycielem akademickim, wykłada technikę mowy. Prowadzi warsztaty z emisji głosu. Lubi swoją pracę i traktuje ją jako powołanie. Szuka towarzystwa ludzi życzliwych, radosnych, optymistów i z pasją. Kocha morze, podróże i duże kapelusze. On - zapalony żeglarz, poznał dobrze Mazury i Bałtyk, pasjonuje go fotografowanie ludzi, architektury i przyrody. Czyta dużo książek. Zawodowo działa w branży motoryzacyjnej. Jest rzeczoznawcą samochodowym. Mają 3 synów, są małżeństwem od 25 lat i wciąż chodzą na randki.

Agnieszka Głasek - absolwentka studiów ekonomicznych (kierunek finanse). Ma kwalifikacje pedagogiczne i do zarządzania oświatą. Ukończyła warsztat umiejętności wychowawczych dla rodziców, rozwijania kobiecości, emisji głosu, profesjonalnej diagnozy talentów. Od 4 lat prowadzi własną firmę, którą zakładała nie mając grosza przy duszy. Jest mamą 3 dzieci.

Klaudia Capała - stała się niespodziewanie gwoździem ostatniego programu MAM. Podbiła serca wszystkich. Jej ciało nie zawsze jest posłuszne, ale konsekwentnie przejmuje nad nim kontrolę. Uczy się w studium kosmetycznym i pracuje jako kosmetyczka. Wcześniej zdobywała doświadczenie zawodowe w hotelu Sheraton w Warszawie. Lubi taniec towarzyski. Ujmuje wdziękiem nie tylko mężczyzn.

Bogdan Janowski - artysta grafik, przez wiele lat dyrektor artystyczny w agencji reklamowej. Równoległy nurt jego aktywności to praca z ludźmi. Jest mediatorem rodzinnym i małżeńskim w Fundacji Mediare. Prowadzi autorskie warsztaty dla mężczyzn oraz Szkołę rysunku i malarstwa. Z żoną Betą uczestniczą w programach radiowych i widowiskach MAM jako cenienie eksperci. Mają 3 synów.

Katarzyna Dańska - certyfikowana psychoterapeutka tańcem i ruchem, związana z Ośrodkiem Terapii Tańcem i Ruchem Iba i Dziennym Oddziałem Nerwic Wojskowej Akademii Medycznej. Tańczy od 7. roku życia. Pracuje z osobami chorymi, zaburzonymi, ale także z tymi, którzy pragną odzyskać wewnętrzną siłę, np. w sytuacji życiowej zmiany. Specjalizuje się w analizie ruchu.

Spotkanie odbędzie się 18 maja 2012 (piątek), godz. 19.00-22.00 Dom Kultury ŚWIT, Warszawa, ul. Wysockiego 11 ( Bródno-Targówek).

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie przed widowiskiem. www.akademia24.pl

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Jak pokochać swoje ciało - uczy Mira Jankowska
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.