Jezuici przychodzą z pomocą w tym trudnym czasie. Codzienna Msza i adoracja on-line

Jezuici przychodzą z pomocą w tym trudnym czasie. Codzienna Msza i adoracja on-line
fot. Deposit Photos
Pogłebiarka / Redakcja DEON.pl

Jeśli obawiasz się o zdrowie, jesteś chory lub w trakcie kwarantanny, nie musisz rezygnować z istoty chrześcijańskiego życia duchowego. Dzięki jezuitom z Warszawy możesz codziennie uczestniczyć w Mszy Świętej. "Zapraszamy Was do wspólnej modlitwy i Komunii duchowej w tym czasie. Nie dajcie się wirusowi i chorobom, a przede wszystkim zawierzcie wszystko Bogu" - mówi Roman Groszewski SJ.

"Postaramy się, aby były one w charakterze bardzo intymnym, tak jak na medytacji ignacjańskiej, żebyśmy łapali kontakt ze sobą i z Bogiem bezpośrednio" - dodaje Daniel Wojda SJ.


  • Msze Święte będą transmitowane od poniedziałku do soboty o godz. 18:30 oraz w niedzielę o godz. 11:00
  • Codziennie od godz. 21 do 22 transmitowana będzie również Adoracja Najświetszego Sakramentu z kaplicy domu zakonnego w Warszawie
  • Wszystkie transmisje znajdziecie na kanale Pogłębiarka oraz na portalu DEON.pl 

DEON.PL POLECA

  • Więcej informacji o Mszach i nabożeństwach transmitowanych online znajdziecie na stronie msza-online.net

 


 

Apel do czytelników DEON.pl:

W najbliższych dniach najważniejsze jest to, żebyśmy jako społeczeństwo zachowywali się odpowiedzialnie. Pamiętajmy, że nie chodzi tylko o nasze indywidualne zdrowie, ale też o zdrowie wszystkich ludzi, z którymi się codziennie spotykamy, których mijamy na ulicy.

Jeżeli widzisz u siebie jakiekolwiek objawy choroby, nie bagatelizuj ich, zgłoś się do odpowiednich służb. UWAGA: w takim przypadku nie idziemy do przychodni / szpitala (żeby nie zarażać innych), ale dzwonimy na całodobową infolinię pod numer 800 190 590. Bądźmy też na bieżąco z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Daniel Wojda SJ

Odkryj w sobie duchowy potencjał

Przed użyciem tej książki prosimy o dokładne zaznajomienie się z instrukcją, nawet jeżeli używasz podobnego produktu. Instrukcję należy zachować do ewentualnego zastosowania w przyszłości.

Pogłębiarka: najbardziej zaawansowane narzędzie służące dobrej...

Skomentuj artykuł

Jezuici przychodzą z pomocą w tym trudnym czasie. Codzienna Msza i adoracja on-line
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.