Justin Bieber ma nowy tatuaż. Nie tylko miejsce, ale też wytatuowane słowo zaskoczyło jego fanów

Justin Bieber ma nowy tatuaż. Nie tylko miejsce, ale też wytatuowane słowo zaskoczyło jego fanów
wprost.pl/ed

W trakcie jednego z koncertów spontanicznie zmienił słowa i śpiewał do tłumu: "Zapamiętajcie - Jezus was kocha!". Tym razem znowu zaskakuje.

Justin Bieber nie tylko nie boi się przyznać publicznie do swojej wiary, ale - jak się okazuje - także szeroko pojęty "lifestyle" chrześcijański bardzo go interesuje. Dla przykładu, słucha chrześcijańskiej muzyki.

Zapamiętajcie moje słowa - Jezus was kocha!

Od kiedy Justin przyjął chrzest w 2014, często wspomina jak ważna jest dla niego relacja z Bogiem. Na swoich koncertach często dodaje pieśni uwielbienia do swojego repertuaru, zdarza się także, że zaprasza księży do wygłoszenia Słowa.

DEON.PL POLECA


Tatuaż? Przeczytaj zanim zrobisz >>

Podczas trasy "Purpose", w trakcie koncertu w Sydney, spontanicznie zmienił słowa swoich piosenek i śpiewał do tłumu: "Zapamiętajcie moje słowa, Jezus was kocha!"

Tym razem gwiazdor zrobił na swoim ciele kolejny tatuaż.

Łaska Boża jest wystarczająca w naszej słabości

Piosenkarz tym razem wybrał miejsce nad prawą brwią. Znalazło się tam tylko jedno słowo - "grace", czyli "łaska". Tatuaż zrobił mu słynny artysta JonBoy. Napis "grace" na czole Biebera można zobaczyć na zdjęciu opublikowanym na Instagramie autora dzieła.

Justin Bieber ogłosił zaręczyny. "Obiecuję pozwolić Jezusowi prowadzić nas we wszystkim w Duchu Świętym" >>

"Dziękuję moim klientom, którzy stali się moimi najlepszymi przyjaciółmi. Kocham was wszystkich! Łaska Boża jest wystarczająca w naszej słabości. To dzięki miłości Boskiej dotarliśmy do roku 2019!" - napisał JonBoy w swoim poście, który zebrał już ponad 35 tys. polubień i jest komentowany przez fanów 24-letniego wokalisty.

Papież odpowiada na pytanie: czy tatuaże mają jakiekolwiek znaczenie? Czy katolicy mogą je nosić? >>

* * *

W ostatnim czasie pojawiło się sporo złych wiadomości o katolikach i Kościele. Media tak mają, że skupiają się na złu i sensacji. Chcemy jednak dawać prawdziwy obraz, pokazać dobro, które płynie z Kościoła. Czy znasz jakieś dobre historie? Znasz fajnego księdza lub robicie coś fajnego przy parafii lub ze wspólnotą? A może przeżyłeś coś takiego, co zmieniło twoje życie? Napisz do nas (kliknij tutaj lub w baner) >>

Justin Bieber ma nowy tatuaż. Nie tylko miejsce, ale też wytatuowane słowo zaskoczyło jego fanów - zdjęcie w treści artykułu

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Justin Bieber ma nowy tatuaż. Nie tylko miejsce, ale też wytatuowane słowo zaskoczyło jego fanów
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.