Kard. Nycz: polecam zmarłych tragicznie pielgrzymów Miłosierdziu Bożemu

Kard. Nycz: polecam zmarłych tragicznie pielgrzymów Miłosierdziu Bożemu
fot. EpiskopatNews / flickr / CC BY-NC-SA 2.0
KAI / ml

"Otaczam modlitwą wszystkich poszkodowanych w wypadku polskiego autokaru na terenie Chorwacji. Zmarłych w tym tragicznym zdarzeniu polecam Miłosierdziu Bożemu. Łączę się duchowo z rodzinami ofiar i składam im najgłębsze wyrazy współczucia" - napisał kard. Kazimierz Nycz w komunikacie po tragicznym wypadku polskich pielgrzymów zmierzających do Medjugorie.

Metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz wystosował komunikat po tragicznym wypadku autokaru w Chorwacji, w którym ucierpieli Polacy pielgrzymujący do Medjugorie:

Otaczam modlitwą wszystkich poszkodowanych w wypadku polskiego autokaru na terenie Chorwacji. Zmarłych w tym tragicznym zdarzeniu polecam Miłosierdziu Bożemu. Łączę się duchowo z rodzinami ofiar i składam im najgłębsze wyrazy współczucia. Wiernych proszę o modlitwę za walczących o życie i zdrowie w chorwackich szpitalach, jak również za tych, którzy spieszą im z pomocą.

kard. Kazimierz Nycz

DEON.PL POLECA

Metropolita Warszawski

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Józef Tischner, Joanna Podsadecka, Tomasz Ponikło

Trzy wielkie odsłony - Wiara ludzi wolnychMiłość w czasach niepokoju. Niepublikowane wykłady oraz Tischner. Nadzieja na miarę próby. Ostatnie słowa

Głęboka wiara i wielkie pytania ks. Józefa Tischnera

Jak wierzyć w świecie, który żongluje...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Kard. Nycz: polecam zmarłych tragicznie pielgrzymów Miłosierdziu Bożemu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.