Kard. Nycz zachęca do szczepień

Kard. Nycz zachęca do szczepień
Fot. Biuro Prasowe Konferencji Episkopatu Polski / Youtube
3 miesiące temu
stacja7 / kb

Metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz zachęca do szczepień przeciwko COVID-19. W komunikacie przesłanym do księży ze swojej archidiecezji zaznacza, że przy Świątyni Opatrzności Bożej działa punkt szczepień.

Komunikat w tej sprawie został rozesłany przez Wydział Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej do księży. Trafił do mediów społecznościowych, a udostępnił na Facebooku ks. Grzegorz Michalczyk.

„W związku z trwającą pandemią Covid-19 i brakiem skutecznego lekarstwa Kościół Warszawski apeluje o podejmowanie akcji szczepień dla dobra całej społeczności. Przy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie-Wilanowie, gdzie odbędzie się beatyfikacja kard. Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej, otwarto powszechnie dostępny punkt szczepień” – czytamy w piśmie podpisanym przez kard. Kazimierza Nycza.

„Niech to będzie przykład konkretnej troski o dobro bliźniego, przykład dla wszystkich w Archidiecezji Warszawskiej przed zbliżającą się beatyfikacją”.

Źródło: stacja7 / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Andrzej Zwoliński
36,99 zł

Historia chorób jest tak stara, jak sama ludzkość. Już pierwsi ludzie szybko sobie uświadomili – według biblijnej Księgi Rodzaju: dowiedzieli się o tym tuż po grzechu pierworodnym – że atak choroby wiąże się z bólem...

Skomentuj artykuł

Kard. Nycz zachęca do szczepień
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.