Krajowe sympozjum o rodzinie w Aparecidzie

Krajowe sympozjum o rodzinie w Aparecidzie
(fot. shutterstock.com)
5 lat temu
Logo źródła: Radio Watykańskie RV / ptt

W brazylijskim sanktuarium maryjnym w Aparecidzie trwa w dniach 30-31 maja 7. ogólnonarodowa pielgrzymka rodzin i 5. sympozjum poświęcone tej tematyce.

Hasłem przewodnim są słowa: "Miłość jest naszą misją: rodzina w pełni żywa". To wydarzenie ewangelizacyjne organizowane jest przez komisję episkopatu ds. życia i rodziny oraz krajową komisję duszpasterstwa rodzin (CNPF).

"Zapraszamy rodziny z całej Brazylii na to wielkie spotkanie w Domu Matki w Aparecidzie. Pragniemy zaprosić wszystkich, którzy kochają rodzinę, zaangażowanych w duszpasterstwie rodzin, diecezje, parafie oraz wspólnoty" - napisał bp João Bosco Barbosa de Sousa, odpowiedzialny za komisję episkopatu ds. życia i rodziny. Podczas sympozjum porusza się kwestie związane z takimi tematami, jak "Leczyć rany w rodzinie" czy "Przyjąć życie i wychowywać do miłości".  Konferencje są prowadzone przez specjalistów, jak też biskupów, księży i przedstawicieli duszpasterstwa rodzin.  Te dwa ważne wydarzenia, mające na celu konsolidację życia rodzinnego, są transmitowane na bieżąco przez katolicką stację telewizyjną TV Aparecida.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Krajowe sympozjum o rodzinie w Aparecidzie
Komentarze (0)

Skomentuj artykuł

Krajowe sympozjum o rodzinie w Aparecidzie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.