O. Leon Knabit w szpitalu. Prosi o modlitwę

O. Leon Knabit w szpitalu. Prosi o modlitwę
Fot. Facebook/o. Leon Knabit OSB
7 miesięcy temu
KAI/mł

Jak poinformowało Opactwo Benedyktynów w Tyńcu, ojciec Knabit jest w szpitalu. "Ojciec Leon poczuł się gorzej i konieczne są dodatkowe badania. Prosimy Was wszystkich o modlitwę za naszego najstarszego współbrata" - napisali na Facebooku benedyktyni.

Na profilu facebookowym o. Leona pojawił się wpis: „Po przymusowym 5-dniowym leżeniu pozdrawiam wszystkich bliskich z Oddziału Rehabilitacyjnego Szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. Pamiętam w modlitwie i o modlitwę proszę”.

Najstarszy benedyktyn trafił pod koniec października ubiegłego roku do szpitala w związku z COVID-19. Przebywał na oddziale zakaźnym w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. Udało mu się pokonać chorobę. Teraz po raz kolejny znalazł się w szpitalu.

"Wszystkie dolegliwości przyjmuję bez cienia sprzeciwu łącząc się z tymi, którzy w tej chwili naprawdę bardzo cierpią. Pamiętam też o tych, którzy spędzali długie tygodnie w szpitalu już bez nadziei wyzdrowienia, o bł. Hannie Chrzanowskiej, o św. Janie Pawle II, o ks. Józefie Tischnerze, o Kardynale Franciszku Macharskim i o współbraciach kapłanach, którzy dzisiaj odchodzą z tego świata" - pisał wówczas na swoim profilu facebookowym.

KAI/mł

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Leon Knabit OSB
15,00 zł

Zbiór felietonów znanego i nadzwyczaj lubianego autora, będących kontynuacją pierwszej części książki wydanej pod tym samym tytułem.

„Ojciec Leon zadaje niewygodne pytania, prowokuje, zmusza do refleksji, ale przede wszystkim tłumaczy. Dowiadujemy się między innymi, kim...

Skomentuj artykuł

O. Leon Knabit w szpitalu. Prosi o modlitwę
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.