Ks. Krzysztof Grzywocz zaginął w Alpach Szwajcarskich

Ks. Krzysztof Grzywocz zaginął w Alpach Szwajcarskich
(fot. opole.gosc.pl)
opole.gosc.pl / jp

Komunikat o zaginięciu opublikowała szwajcarska policja. Prosimy o pomoc.

18 sierpnia policja szwajcarska opublikowała komunikat o zaginięciu ks. Krzysztofa Grzywocza, księdza diecezji opolskiej. Ks. Grzywocz to ceniony rekolekcjonista, kierownik duchowy, terapeuta i autor.

Szczegóły TUTAJ - w języku francuskim, a w języku niemieckim  TUTAJ

Ks. K. Grzywocz po odprawieniu Mszy św. 17 sierpnia rano w Betten wyjechał szarym Renault o nr. rej. OP 439OC w nieznanym kierunku i do tej pory nie wrócił.

18 sierpnia miał tam ponownie odprawić Mszę św. Z nieoficjalnych informacji, które do nas w tej chwili (sobota, godz. 00:45) docierają, wynika, że policja znalazła samochód księdza Krzysztofa i przypuszcza, że najprawdopodobniej poszedł w góry.

DEON.PL POLECA

Poszukiwania zostały wczoraj wstrzymane z powodu złej pogody, w sobotę rano wznowiono je.

Bardzo prosimy o pomoc: modlitwę oraz o udostępnianie tej informacji. Policja szwajcarska prosi o kontakt osoby, które mogą udzielić informacji w sprawie ks. Krzysztofa. Nr tel. +41 27/ 326 56 56.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Sławomir Rusin

Opętania i egzorcyzmy.

Ten temat wzbudza mnóstwo emocji. Niestety, w wielu mediach, a niejednokrotnie i w książkach zamiast rzetelnej wiedzy otrzymujemy informacje sensacyjne, budujące fałszywy obraz relacji między Bogiem, szatanem a człowiekiem.W tej publikacji wybitni specjaliści...

Skomentuj artykuł

Ks. Krzysztof Grzywocz zaginął w Alpach Szwajcarskich
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.