Meksyk: królowa piękności została zakonnicą

Meksyk: królowa piękności została zakonnicą
(fot. facebook.com/OfficialMissMexico)
2 lata temu
facebook.com/OfficialMissMexico / KAI / kw

Pochodząca z miejscowości Valle de Guadalupe była królowa piękności, 20-letnia Esmeralda Solis Gonzales, wywołała niemałe zainteresowanie portali społecznościowych.

Okazało się bowiem, że kobieta, która wygrała lokalny konkurs w swoim mieście rodzinnym i zakwalifikowała się do finału Miss Meksyku w 2016 roku, dotychczasowe życie modelki i dietetyczki pragnie zamienić na życie w klasztorze.

>> 3 piękne celebrytki, które oddały życie Jezusowi

"Byłam bardzo szczęśliwa z tego, co miałam. Nie da się jednak porównać tego ze szczęściem, jakim teraz wypełnił moje serce Bóg" - powiedziała lokalnym mediom młoda kobieta.

Esmeralda Solis Gonzales twierdzi, że teraz pragnie poznać swoje życie z innej perspektywy. Wstąpiła więc do nowicjatu meksykańskiej gałęzi sióstr klarysek (Misioneras Clarisas del Santisimo Sacramento).

"Szacunek dla tej pięknej kobiety. Za porzucenie ziemskiego życia, które w większości jest materializmem. I za to że zajmie się Tym, który oddał za nas życie. Bóg Cię powołał i nigdy się nie myli. Życzę Ci wszystkiego co najlepsze i obfitego błogosławieństwa" - pisze Miriam Morales, jedna z komentujących post na temat decyzji Esmeraldy.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Meksyk: królowa piękności została zakonnicą
Komentarze (3)
KM
Katarzyna Michalska
29 kwietnia 2017, 00:45
Powodzenia :)
28 kwietnia 2017, 22:53
Na dzień dzisiejszy jest zakonnicą a co będzie za 10 lat nie wiadomo.
28 kwietnia 2017, 22:27
Super! Ma dziewczyna szczęście, że nie jest w Polsce. Od razy zalała by ją fala hejtu i zarzuty o ... "braku tolerancji", jak to było kilka dni temu po wielkanocnym wyznaniu Chodakowskiej, że się cieszy Zmartwychwstaniem Pańskim.

Skomentuj artykuł

Meksyk: królowa piękności została zakonnicą
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.