Młody ksiądz z Włocławka popełnił samobójstwo. Prokuratura bada sprawę

Młody ksiądz z Włocławka popełnił samobójstwo. Prokuratura bada sprawę
(fot. Wydział Teologiczny UMK / facebook.com)
2 lata temu
dziendobrywloclawek.pl / UMK / sz

39-letni ksiądz Michał S. był wykładowcą seminarium duchownego. Jego ciało odnaleziono w mieszkaniu. Módlmy się za duszę zmarłego księdza.

Jak donosi portal dziendobrywloclawek.pl - prokuratura potwierdziła, że w środę (27 marca 2019 r.) w godzinach popołudnowych odnaleziono jego ciało w mieszkaniu na terenie Wyższego Seminarium Duchownego.

"Zwłoki ks. Michała S. zostały ujawnione w jego mieszkaniu na terenie Wyższego Seminarium Duchownego. Lekarz z karetki stwierdził zgon przez powieszenie" - powiedział portalowi przedstawiciel prokuratury Wojciech Fabisiak.

Z wielkim żalem zawiadamiamy o śmierci naszego wykładowcy ks. dr. Michała Sadowskiego. Ks. Michał pracował w Katedrze...

Opublikowany przez Wydział Teologiczny UMK Czwartek, 28 marca 2019

Ciało zostało odnalezione przez rektora seminarium. Prokuratura wszczęłą postępowanie wyjaśniające, czy do śmierci przyczyniły się w jakiś sposób osoby trzecie. Jest to standardowa procedura w takich przypadkach. Na facebooku Wydziału Teologicznego UMK pożegnano zmarłego wykładowcę.

Jak infromuje włocławski portal "Zmarły był księdzem od 13 lat. Ostatnio pracował jako wykładowca w WSD, w przeszłości był m.in. prefektem ds. wychowania".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Szymon Żyśko
20,94 zł
29,90 zł

Zostaliśmy stworzeni na podobieństwo Boga, dlatego najbliżej Niego jesteśmy, będąc sobą.

Byli ludźmi takimi jak ty. Żyli intensywnie i kochali to, co robili. Ich historie to dowód na to, że niebo można odnaleźć tu i...

Skomentuj artykuł

Młody ksiądz z Włocławka popełnił samobójstwo. Prokuratura bada sprawę
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.