Młodzi jadą do Francji zapraszać na ŚDM

Młodzi jadą do Francji zapraszać na ŚDM
(Logo ŚDM Kraków 2016)
KAI / ptt

Ponad 50-osobowa grupa młodzieży związanej z rzeszowskimi Wieczorami Uwielbienia wyjeżdża do Francji by zapraszać swoich rówieśników do przyjazdu na Światowe Dni Młodzieży w Polsce w 2016 roku.

Podczas tygodniowego pobytu w archidiecezji Awinionu na południu Francji będą zachęcać do przyjazdu zarówno do Rzeszowa na Dni w Diecezji, jak i na główne spotkanie w Krakowie. W ramach programu ewangelizacyjnego przewidziano wieczorne koncerty, tańce uwielbienia na placach, propagowanie kultury polskiej oraz spotkania z wiernymi w parafiach.

DEON.PL POLECA- Plan naszego pobytu we Francji został szczegółowo opracowany. Wszystko po to, by mieć możliwość zachęcić i zaprosić do przyjazdu jak najwięcej osób - mówi ks. Grzegorz Kot, opiekun Wieczorów Uwielbienia. Każdego dnia będziemy mieć wieczorny koncert ewangelizacyjny, będą Tańce Uwielbienia nie tylko w kościołach ale także na placach, będą spotkania z ludźmi, u których także zgodnie z zasadą ŚDM będziemy także mieszkać podczas naszego pobytu. Zabieramy ze sobą gadżety reklamujące zarówno ŚDM w Krakowie jak i rzeszowskie spotkanie poprzedzające wyjazd do Krakowa - zapowiada.

Z grupą Wieczorów Uwielbienia do Francji wyjeżdża ks. Daniel Drozd, koordynator Światowych Dni Młodzieży w diecezji rzeszowskiej. Pobyt młodzieży w archidiecezji Awinionu potrwa od 8 do 15 lutego.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Młodzi jadą do Francji zapraszać na ŚDM
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.