Nowa odsłona serwisu www.miłosierdzie.pl

KAI / drr

Interaktywna Koronka do Bożego Miłosierdzia, internetowa telewizja oraz wirtualny spacer po Sanktuarium Bożego Miłosierdzia - to tylko niektóre z nowości odświeżonego serwisu miłosierdzie.pl, zaprezentowanego podczas obchodów 10. rocznicy konsekracji Bazyliki Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach oraz zawierzenia świata Bożemu Miłosierdziu przez Jana Pawła II. Uroczystości jubileuszowe to pierwsze wydarzenie relacjonowane w nowej formule serwisu.

Nowy serwis milosierdzie.pl jest otwarty dla gości. Każdy może się w nim zarejestrować, utworzyć własny profil i skorzystać ze specjalnego "Bonus Menu", które dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Dla dopełnienia, serwis zintegrowany jest z profilami na Facebook, Google+ i Naszą Klasą.

DEON.PL POLECA
Nowa strona internetowa Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach jest dynamiczna, a poruszanie się po niej - intuicyjne. Dołączono także wyszukiwarkę ułatwiającą docieranie do treści serwisu. Najważniejsze informacje i aktualności, jak również Ewangelia dnia i filary łagiewnickiego sanktuarium: Akt Zawierzenia Świata, Odpust Zupełny, postaci św. Siostry Faustyny i bł. Jana Pawła II znajdują się na głównej stronie.

W Menu znajdują się aktualności, a w nich - bieżące informacje z życia Sanktuarium, ogłoszenia niedzielne oraz Kalendarz, gdzie prezentowane są bieżące i przyszłe wydarzenia. Znajdziemy tu również serwisy z wielkich wydarzeń, jak pielgrzymki Papieży; Jana Pawła II i Benedykta XVI do Sanktuarium, Peregrynacji obrazu Pana Jezusa Miłosiernego, Światowego Kongresu Bożego Miłosierdzia, czy Jubileuszu 10-lecia Zawierzenia Świata Bożemu Miłosierdziu i konsekracji Bazyliki.

DEON.PL POLECA

Druga część menu to przede wszystkim Akt Zawierzenia Świata Bożemu Miłosierdziu oraz interaktywna Koronka do Miłosierdzia Bożego, która umożliwia odmawianie jej wraz z lektorami.

Atrakcyjną nowością jest telewizja miłosierdzie.pl, gdzie już niedługo będzie można oglądać transmisje Mszy Świętych oraz uroczystości odbywających się w Bazylice Bożego Miłosierdzia. Pierwsze transmisje prowadzone są z obchodów jubileuszu 10-lecia konsekracji Bazyliki i Aktu zawierzenia świata Bożemu Miłosierdziu.

W serwisie znajduje się także Press Room, gdzie publikowane są komunikaty prasowe i materiały dla mediów. Wraz z nowym serwisem został uruchomiony również e-kiosk.

Strona zawiera ponad 300 stron stałych i około 200 dynamicznych.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Nowa odsłona serwisu www.miłosierdzie.pl
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.