O tę modlitwę prosił sam papież Franciszek. Teraz możesz do niej dołączyć

O tę modlitwę prosił sam papież Franciszek. Teraz możesz do niej dołączyć
(fot. Grzegorz Gałązka / galazka.jezuici.pl)
catholicclimatemovement.global / ml

O godzinie 19 rozpocznie się uwielbienie w intencji o którą prosił sam papież. Dołącz z nami do modlitwy o bardzo ważną sprawę

Rusza transmisja NA ŻYWO ze specjalnego wieczoru uwielbienia i modlitwy za szczyt klimatyczny w Katowicach.

Papież Franciszek wezwał do modlitwy za szczyt klimatyczny ONZ COP24 w Katowicach mówiąc, że “może on być kamieniem milowym na drodze wyznaczonej przez porozumienie paryskie, aby uniknąć najgorszych konsekwencji kryzysu klimatycznego".

Dołącz do chrześcijan na całym świecie i módl się z nami na prośbę papieża >>

W odpowiedzi na jego wezwanie młodzi chrześcijanie z całej Polski zgromadzili się dziś w Katowicach, by modlić się o światło Ducha Świętego dla negocjatorów i planować praktyczne działania na rzecz ochrony środowiska w swoich parafiach i lokalnych społecznościach.

Będą również modlić się w intencjach przyniesionych z całego świata przez uczestników specjalnej pielgrzymki z Asyżu do Katowic, prowadzonej by obudzić sumienia polityków ws. ochrony ludzi dotkniętych katastrofą klimatyczną.

Możesz do nich DOŁĄCZYĆ oglądając na żywo transmisję z wieczoru uwielbienia i kontemplacji z Laudato Si’ oraz PRZESYŁAJĄC SWOJE INTENCJE! 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Zdzisław Józef Kijas OFMConv
20,94 zł
29,90 zł

Ta książka to dobra pomoc w wychowaniu do szacunku dla życia, dla dobra i piękna, a także pogłębione wsparcie w kształtowaniu wrażliwego sumienia, z którego wyrasta właściwa postawa względem środowiska naturalnego. Niech wyrazem naszej odpowiedzialności...

Skomentuj artykuł

O tę modlitwę prosił sam papież Franciszek. Teraz możesz do niej dołączyć
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.