Eksplozja Miłości, Młodości, Radości - Strefa Chwały Polska 1050!

Zobacz galerię
Eksplozja Miłości, Młodości, Radości - Strefa Chwały Polska 1050!
(fot. Piotr Babisz)
Strefa Chwały Polska 1050

Tłumy pielgrzymów z całego świata bawiły się wczoraj podczas nieziemskiego koncertu Strefa Chwały Polska 1050. To jednak nie był zwykły występ gwiazd, ale nieziemski koncert pokazujący wszystkie odcienie i style muzyki na chwałę Boga!

Na Błoniach widać było ludzi z całego świata, powiewały kolorowe flagi, a ludzie tańczyli, śmiali się i skakali. "Świat zobaczył nie tylko jak się bawimy, modlimy, czy uwielbiamy Boga! To było wydarzenie, którego nie było jeszcze w Polsce, to było doświadczenie wielkiej Jedności. Jesteśmy wdzięczni Bogu za to" - mówi Andrzej Dubiel z Bonart Management, producent wykonawczy Koncertu Strefa Chwały Polska 1050, i dodaje - "to wszystko byłoby niemożliwe bez Narodowego Centrum Kultury". Również artyści byli przejęci przed występem, jak sami przyznali - to historyczna chwila. Na scenie zaprezentowano wszystko, co najlepsze w polskiej muzyce chrześcijańskiej. W tej Radości, Miłości i Modlitwie przewodzili Deus Meus, New Life’m, Full Power Spirit, 2Tm2,3, Maleo Reagee Rockers, TU/Mate.O, Play&Pray, Arkadio, ks. Jakub Bartczak, Poldek Twardowski. 
Koncert odbył się w ramach Festiwalu Młodych, dzięki wsparciu Narodowego Centrum Kultury. Wspólnie tworzymy przestrzeń Ludzi Nowej Kultury, czyli osób kochających i starających się żyć w przyjaźni z Bogiem. Razem chcemy podejmować wysiłki dla budowania nowego, lepszego świata wprowadzając w życie wartości chrześcijańskie.
To była prawdziwa przestrzeń Chwały Boga - Strefa Chwały POLSKA 1050! 

DEON.PL POLECA


Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Eksplozja Miłości, Młodości, Radości - Strefa Chwały Polska 1050!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.