Stary Sącz: trwa festiwal Strefa Chwały. "Jesteśmy po to, aby oddawać Bogu chwałę"

Stary Sącz: trwa festiwal Strefa Chwały. "Jesteśmy po to, aby oddawać Bogu chwałę"
(fot. strefa chwały festiwal / facebook)
KAI / pch

Muzycy, dziennikarze, politycy, działacze społeczni, liderzy wspólnot z całej Polski uczestniczą w Rekolekcjach Ludzi Nowej Kultury w Starym Sączu. Wspólnie się modlą, wielbią Boga i słuchają konferencji.

Antoni Tompolski, dyrektor Alpha Polska, który zachęcał uczestników, by stawiali Boga na pierwszym miejscu. "Myślę, że powinniśmy codziennie powtarzać, że jesteśmy po to, by wielbić Boga i być dla Niego. Jesteśmy po to, aby oddawać Mu chwałę, bo każdego dnia zapominamy o tym. Każdy dzień niesie problemy, rachunki do zapłacenia, ciągle nowe rzeczy wciskają się w nasz kalendarz. Żyjemy nie dla kariery, majątku, żyjemy dla Pana Boga" - powiedział.

Można obejrzeć na żywo dzisiejszy wieczór:

DEON.PL POLECA


Nowosądecki Festiwal Strefa Chwały potrwa do 3 lipca. Rekolekcje Ludzi Nowej Kultury odbywają się w kilku namiotach postawionych tuż przy Ołtarzu Papieskim, który zachowany został po wizycie Jana Pawła II. W największym namiocie codziennie odprawiana jest Msza św.

W mniejszych namiotach powstały MuzaCafe oraz Strefa Chwały Young i Strefa Chwały Kids. W programie m.in. zabawy integracyjne, warsztaty artystyczne, a dla najmłodszych zajęcia sportowe, gry, zabawy a także codzienne spotkanie z Ewangelią.

1 lipca od godziny 14.00 odbędzie się dzień otwarty - rodzinne świętowanie niedzieli razem z mieszkańcami Starego Sącza i wszystkimi, którzy przyjadą wtedy na Strefę Chwały. Zaplanowano zabawy integracyjne, konferencje, wieczór chwały i seanse filmowe.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Stary Sącz: trwa festiwal Strefa Chwały. "Jesteśmy po to, aby oddawać Bogu chwałę"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.