Konferencja Wiary "Mężczyzna w Autorytecie" - dla mężczyzn

Konferencja Wiary "Mężczyzna  w Autorytecie" - dla mężczyzn
Wspólnota „Chefsiba”

Co znaczy autorytet mężczyzny, męża, ojca? Jak walczyć z pokusami i je zwyciężać? Jak być przyjacielem? - gościem głównym kolejnej Konferencji Wiary będzie Donald Turbitt - przewodniczący międzynarodowego ruchu Mężczyzn Świętego Józefa w Stanach Zjednoczonych; mąż, ojciec i dziadek.

Zapraszamy w sobotę, 17 października do Domu Parafialnego "Betania" przy parafii św. Tomasza Apostoła na Ursynowie.

- To będzie inspirujące spotkanie o tym, jak działać w autorytecie i co to znaczy z Bożej perspektywy. Jak pokonywać trudności, jak odpowiadać na oczekiwania, jak zwycięsko przechodzić przez próby…  tematy w sam raz dla mężczyzn! - zachęcają koordynatorzy ze Wspólnoty "Chefsiba".

Donald Turbitt podczas 3 sesji opowie o autorytecie mężczyzny na różnych płaszczyznach. Nasz gość podzieli się także swoim doświadczeniem służby Mężczyzn w Stanach Zjednoczonych.

Do tej pory gośćmi Konferencji Wiary byli: ksiądz dr Peter Hocken, Ralph Martin, ks. Michael White wraz ze świeckim współpracownikiem Brianem Crookiem. Współuczestniczyliśmy również w organizacji konferencji z Charlesem Whiteheadem - "Słowo Mężczyzny".

Tym razem przylatuje do nas Donald Turbitt - katolicki lider świecki pochodzenia irlandzkiego. Jako biznesmenem i emerytowany strażak ma ogromne doświadczenie w służbie dla Mężczyzn.

Przez dwadzieścia jeden lat służył w straży pożarnej Providence - Rhode Island (przedmieścia Nowego Yorku), później przez 30 lat prowadził własny biznes. Posługa Dona w Kościele jest zróżnicowana. Przez 20 lat był koordynatorem wspólnoty przymierza "God’s Love". Prowadził misje i konferencje w całej Nowej Anglii, Europie Wschodniej (Polska i Ukraina), Afryce, ostatnio także w Wietnamie i na Syberii. Współtworzy "Renewal Ministry" - Katolicką Koordynację Odnowy Charyzmatycznej w Stanach Zjednoczonych. Don i Pat mieszkają w Glocester, Rhode Island i są członkami parafii Świętego Antoniego w North Providence. Mają troje dzieci i trzynaścioro wnucząt.

Konferencja jest pół dniowa, odbędzie się w godzinach od 9:00 do 13:30; ma charakter darmowy. Zapraszamy mężczyzn!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Konferencja Wiary "Mężczyzna w Autorytecie" - dla mężczyzn
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.