Wylosuj świętego, który będzie ci towarzyszył przez cały rok!

Wylosuj świętego, który będzie ci towarzyszył przez cały rok!
Wylosuj patrona na 2024 rok!
DEON.pl

Żyjemy w niełatwych czasach. Wojny, które rozprzestrzeniają się na świecie i związany z nimi zamęt stawiają pytania o przyszłość świata i naszego kraju. W tym trudnym czasie zachęcamy cię do udziału w naszym noworocznym projekcie, polegającym na wylosowaniu świętej lub świętego, który będzie ci towarzyszył przez cały rok.

Wylosuj świętego, który będzie Ci towarzyszył przez cały rok

Wylosuj świętego, który będzie Ci towarzyszył przez cały rok

Losowanie patrona na 2024 rok to również doskonała propozycja dla wszystkich, którzy zmagają się z trudnościami i potrzebują wsparcia w zwykłej codzienności. Kto wie, może dzięki patronowi, którego wylosujesz, zmieni się twoje życie? Możesz modlić się za jego wstawiennictwem i prosić go o pomoc w trudnych chwilach. Losowanie świętych to nasz noworoczny projekt, w którym chcemy zainspirować cię do wejścia w relację ze świętymi, którzy orędują za tobą w niebie!

Jak wylosować świętego na 2024 rok?

1. Kliknij w znajdujący się powyżej przycisk "Rozpocznij losowanie patrona na 2024 rok!". Kliknięcie zainicjuje proces losowania.
2. Gdy losowanie dobiegnie do końca, zobaczysz swojego patrona!
3. Kliknij następnie w "Dowiedz się więcej", a przejdziesz do artykułu z jego życiorysem i modlitwą, którą będziesz codziennie odmawiać!
4. Nie zapomnij podzielić się swoim patronem na Facebooku!

Dlaczego warto wylosować świętego na 2024 rok?

Żyjemy w niełatwych czasach. Wojny, które rozprzestrzeniają się na świecie i związany z nimi zamęt stawiają pytania o przyszłość świata i naszego kraju. Jednym z podstawowych dogmatów naszej wiary jest "obcowanie świętych". Polega ono na istnieniu komunii między żyjącymi w Kościele, a zmarłymi - zarówno tymi, którzy odeszli od nas "po cichu" i znajdują się w niebie, jak również tymi, którzy dzięki swoim ziemskim uczynkom zostali beatyfikowani i kanonizowani. Komunia ta ma swoje konsekwencje. Wierzymy bowiem, że święci i błogosławieni, uczestniczący w pełnej radości zjednoczenia z Bogiem, nie zajmują się tylko "swoimi sprawami", ale tworzą z nami ścisłą wspólnotę, a my możemy z nimi rozmawiać, prosić ich o wstawiennictwo, modlić się za ich przyczyną. Właśnie dlatego warto być z nimi "w kontakcie"!

DEON.PL POLECA
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wit Chlondowski OFM

Każdego dnia przeżywamy wiele napięć i stresów. Czujemy się przeciążeni i osamotnieni. Bywa, że nie rozumiemy tego, co dzieje się w nas samych. Zmienność uczuć, codzienne doświadczenia, nieuporządkowana historia życia… To wszystko wpływa nie tylko...

Skomentuj artykuł

Wylosuj świętego, który będzie ci towarzyszył przez cały rok!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.