"Łobuzy. Grzesznicy mile widziani". Spotkanie premierowe w Warszawie

"Łobuzy. Grzesznicy mile widziani". Spotkanie premierowe w Warszawie
3 lata temu

Kontrowersyjni. Prowokujący do myślenia. Nie wahają się mówić o sprawach trudnych, choć nie zawsze jest to mile widziane. Ale jedno jest pewne - kochają Kościół. Znaleźli w nim swoje miejsce i są w stanie wiele dla niego zrobić.

Jeśli patrzysz na Kościół przez pryzmat skostniałej instytucji, politycznych kazań lub skandali z udziałem duchownych - to spotkanie pozwoli Ci sięgnąć głębiej i zobaczyć zupełnie inny wymiar chrześcijaństwa. Jak nie stracić wiary w Kościele? Czy Bóg karze za nieprzestrzeganie przykazań? W jaki sposób wiara wyzwala z lęku?

Zapraszamy na spotkanie z Grzegorzem Kramerem SJ, Piotrem Żyłką i Łukaszem Wojtusikiem na XXIV Targach Wydawców Katolickich w Warszawie.

15 kwietnia, od godz. 12.00 do 13.00, rozmawiać będziemy z Łobuzami o Kościele - otwarcie, dowcipnie i bez tematów tabu (namiot konferencyjny).

A o godz. 13.00 zapraszamy na stoisko Wydawnictwa WAM (nr 21), gdzie będzie można zdobyć podpisy na książkach "Łobuzy. Grzesznicy mile widziani" i zadać Autorom kilka pytań na osobności.

>> Dołącz do wydarzenia na Facebooku i powiadom swoich znajomych

13 autorów.????‍♀️????‍♂️ 97 tytułów. ???????? Już za dwa tygodnie chcemy się z WAMi spotkać w Warszawie na XXIV Targach Wydawców...

Opublikowany przez Wydawnictwo WAM 29 marca 2018

Grzegorz Kramer - jezuita, proboszcz, bloger. Twierdzi, że Bóg jest dobry i że da się za to zabić. Po jego medialnych wypowiedziach zwykle rozlewa się morze "katohejtu". Autor książek Męskie serce. Z dziennika banity i Bóg jest dobry.

Łukasz Wojtusik - dziennikarz radia TOK FM. Ma super żonę, dwóch synów, dużo czyta, zbiera ikony, a gdy jest za głośno, jedzie do Tyńca. Albo na Camino. Autor rozmów z o. Leonem Knabitem OSB Dusza z ciała wyleciała.

Piotr Żyłka - wychowanek dominikanów i wspólnoty z Taizé, współpracownik jezuitów, redaktor naczelny DEON.pl. W książkach rozmawia z Bożymi szaleńcami (s. Małgorzata Chmielewska, ks. Jan Kaczkowski). A oni mówią mu jak żyć na pełnej petardzie i do tego cholernie szczęśliwie. Dzięki nim razem z przyjaciółmi zainicjował Zupę na Plantach.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Grzegorz Kramer SJ, Łukasz Wojtusik, Piotr Żyłka
25,94 zł
39,90 zł

Czy Kościół może być normalny? Bez tematów tabu, pouczania i krzywdzenia innych?

Grzegorz Kramer SJ i Piotr Żyłka w szczerej rozmowie z Łukaszem Wojtusikiem. 

Kontrowersyjni. Prowokujący do myślenia. Nie wahają się mówić o sprawach...

Skomentuj artykuł

"Łobuzy. Grzesznicy mile widziani". Spotkanie premierowe w Warszawie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.