Ralph Martin - pionier Odnowy Charyzmatycznej

Ralph Martin - pionier Odnowy Charyzmatycznej
Ralph Martin - Co mówi Duch Święty do Kościołą
7 lat temu
ruchwiary.pl

Ralph Martin - pionier Odnowy Charyzmatycznej na Konferencji Wiary w Warszawie. Już 22 listopada (sobota) w parafii pw. Wniebowstąpienia Pańskiego na warszawskim Ursynowie wielkie wydarzenie wiary!

O tym, co Duch Święty mówi do Kościoła i o tym, jak może działać w życiu chrześcijanina - opowie Ralph Martin - znany ewangelizator, autor wielu publikacji, podczas drugiej Konferencji Wiary. Ralph  Martin -  teolog i lider Odnowy w Kościele Katolickim, przylatuje z USA, aby wziąć udział w drugiej Konferencji Wiary organizowanej przez Zgromadzenie Zakonne Księży Orionistów, Wspólnotę Chefsiba i Apostolski Ruch Wiary.

- Spotkanie z Ralphem Martinem - konsultorem Papieskiej Rady ds. Nowej Ewangelizacji, będzie nie tylko konferencją, ale świadectwem doświadczenia mocy Ducha Świętego
w życiu Kościoła - ks. Roman Trzciński, duszpasterz Akademickiej Wspólnoty Ekumenicznej Woda Życia, Partnera Konferencji Wiary.

- Podczas 3 sesji wykładowych nasz Gość podzieli się swoim doświadczeniem działania Ducha Świętego oraz powołaniem każdego z nas do świętości - wszystko w Duchu Nowej Ewangelizacji! Przewidujemy, że ponad 300 osób będzie mogło skorzystać z wiedzy Ralpha Martina. Zapraszamy duszpasterzy i liderów Wspólnot - ks. Antoni Wita, FDP, Prowincjał Zgromadzenia Zakonnego Orionistów i Jacek Weigl, lider Wspólnoty Chefsiba.

Martin jest przewodniczącym Służby Odnowy, katolickiej posługi poświęconej odnowie ewangelizacji. Na co dzień służy we Wspólnocie Słowo Boże w Stanach Zjednoczonych. Jest autorem publikacji m.in.: "Głód Boga", "Powołani do świętości" oraz wielu programów telewizyjnych. Jego film "Miejsce zwane domem" został uznany za najlepszy film religijny 1992 roku i wyróżniony nagrodą Emmy.

Cykl Konferencje Wiary odbywa się za zgodą ks. kardynała Kazimierza Nycza, ks. kardynała Stanisława Dziwisza oraz bp. Grzegorza Rysia. Patronem jest Zespół ds. Nowej Ewangelizacji.

Partnerami wydarzeń są: EnChristo, Akademicka Wspólnota Ewangelizacyjna Woda Życia, Fundacja 24/7, Fundacja "Edukacja z Wartościami". Patronat medialny objęli: Katolicka Agencja Informacyjna, Gość Niedzielny, Radio Warszawa, Miłujcie Się!, Opoka, deon.pl, wiara.pl.

Udział w Konferencji Wiary jest płatny (35 zł - przelew, 45 zł - w dniu konferencji).
Zapisy Ralph Martin: ruchwiary.pl

Ralph Martin - pionier Odnowy Charyzmatycznej - zdjęcie w treści artykułu

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Ralph Martin - pionier Odnowy Charyzmatycznej
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.