Tęsknisz za Bogiem? Chcesz zacząć z Nim od nowa? Przyjdź na to spotkanie

Tęsknisz za Bogiem? Chcesz zacząć z Nim od nowa? Przyjdź na to spotkanie
(fot. materiały prasowe)
materiały prasowe "Głosu na Pustyni"/ facebook.com/glosnapustyni/ ed

"Czas skończyć z bezsensem, depresją i nudą. Razem z nami będą liderzy wielu wspólnot i organizacji z 11 krajów różnych części świata, którzy dziś pomagają tysiącom ludzi, jak zacząć żyć w nowy sposób". Przyjdź i spróbuj #odnowa.

W sobotę, 23 lutego, będziemy budzić miasto do życia. Czas skończyć z bezsensem, depresją i nudą. Razem z nami będą...

Opublikowany przez Głos na Pustyni Środa, 13 lutego 2019

Kiedy? 

23 lutego, w sobotę, o godz. 19.00

DEON.PL POLECA

Gdzie?

W parafii św. Brata Alberta na os. Dywizjonu 303, 63

Co?

Spotkanie dla mieszkańców Krakowa, którzy poszukują w życiu czegoś więcej, pragną przełomu lub duchowej odnowy. Będzie to czas radości, śpiewu, ekspresji, uzdrowienia, czas słuchania i refleksji, a także możliwość skorzystania z indywidualnej posługi modlitewnej oraz sakramentu pokuty i pojednania.

Co będzie się działo? 

Tego wieczoru do Krakowa przyjadą ludzie, którzy doświadczyli odnowy i przełomu. Pokonali rzeczy, które przytłaczały i zniewalały ich życie. Wielu z nich znajdowało się na dnie. Ale na ich drodze stanął Bóg i dziś pomagają inny w spotkaniu z Nim. W sobotni wieczór stu pięćdziesięciu liderów wspólnot z jedenastu różnych krajów świata będzie stawać razem, aby pomóc mieszkańcom Krakowa doświadczyć przełomu i odnowy ich życia. Podzielą się także swoimi historiami: tym, w jaki sposób Bóg wyrwał ich życie z tego, co dziś należy już do przeszłości.

W spotkaniu wezmą udział także przedstawiciele ICCRS z Rzymu (Michelle Moran, Jim Murphy), którzy w tym czasie będą w krakowskim Tyńcu szkolić liderów w ramach międzynarodowego szkolenia Leadership Training Course (kurs LTC dla liderów wspólnot charyzmatycznych). Całość wydarzenia uświetnią muzycy związani z Fundacją Bless z Gliwic, którzy pomogą stworzyć unikalną atmosferę tego wieczoru, przepełnioną pieśniami uwielbienia.

TUTAJ >> możecie dołączyć do wydarzenia na Facebooku

Razem z "Głosem na Pustyni" i Organizatorami serdecznie zapraszamy! 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Marcin Zieliński

Poznaj osobistą historię wytrwałości Marcina Zielińskiego

Marcin, pisząc o wytrwałości, dzieli się niezwykłą historią swojego życia, w którym dzięki ogromnemu uporowi, wierze i wierności Bożej obietnicy, znajduje się dziś w samym sercu swojego powołania. Książka...

Skomentuj artykuł

Tęsknisz za Bogiem? Chcesz zacząć z Nim od nowa? Przyjdź na to spotkanie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.