Zaproszenie na 15. edycję Festiwal 7xGospel

Zaproszenie na 15. edycję Festiwal 7xGospel
Informacja prasowa

W dniach 19-25 X 2020 odbędzie się w Krakowie piętnasta edycja Festiwalu 7xGospel. To niezwykłe wydarzenie swój początek miało w 1999 r., kiedy odbyły się pierwsze warsztaty gospel w Polsce.

Podczas jego trwania miłośnicy gospel przez cały tydzień mają okazję obcować z tym gatunkiem w różnorodny sposób. W trakcie festiwalu odbywają się interesujące spotkania, profesjonalne warsztaty dla wokalistów i muzyków oraz koncerty.

Szkolenia poprowadzą wybitni wokaliści i dyrygenci z Polski i Wielkiej Brytanii. Atmosfera towarzysząca festiwalowi oraz ogrom ciekawej wiedzy, inspiracji i dobrej zabawy dostarczonej uczestnikom sprawiają, że ma on swoich wiernych fanów od samego początku istnienia, a także przyciąga co roku nowych uczestników.

Główne wydarzenie, czyli Koncert Finałowy z udziałem ponad setki wokalistów oraz zaproszonych gości: Colin Williams (UK), Adam Saczka i Daniel Cebula-Orynicz, odbędzie się w przestronnej przestrzeni hali Kärcher Cracovia, al. Focha 40. Atmosfera podczas koncertu jest nie do opisania. Na scenie prezentowane są rezultaty pracy uczestników i zaproszonych instruktorów. Energia, pasja i umiejętności wokalistów wzruszają i porywają widownię do wspólnego śpiewania. W tym roku ustawienie jakie chór będzie miał na scenie będzie wyjątkowe. Jeszcze nigdy w Polsce koncert gospel nie przybrał tak oryginalnej formy. Już wkrótce uchylimy rąbka tajemnicy!

W ramach tegorocznego programu edycji 2020 będziecie Państwo mieli również okazję pograć i pośpiewać na Jam Session, wyciszyć się i skupić na Wieczorze Uwielbienia lub uczestniczyć w koncertach (stacjonarnie lub online). W tym roku występy dostępne będą również online. Wszystkie wydarzenia będą przebiegać z zastosowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Wstęp na większość z nich jest bezpłatny, jednak decyduje kolejność zgłoszeń i wcześniejsza rejestracja. W celu zarejestrowania się i poznania szczegółów programu zapraszamy na: www.7xgospel.pl.

Program festiwalowego tygodnia:

poniedziałek / 19 X, godz. 19:30 – Wieczór Uwielbienia

wtorek / 20 X, godz. 19:30 – Koncert Gospel A Cappella

środa / 21 X, godz. 19:00 – Koncert Gospel Around The World

czwartek / 22 X, godz. 19:00 – Jam Session

piątek / 23 X, godz. 19:00 – Spotkanie z Artystą

sobota / 24 X, godz. 9:00–18:00 – 22. Warsztaty Gospel w Krakowie (dzień 1 z 2)

niedziela / 25 X, godz. 11:00–19:00 – 22. Warsztaty Gospel w Krakowie (dzień 2 z 2) niedziela / 25 X, godz. 19:00 – Koncert Finałowy

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa i objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Franz Jalics SJ

To właśnie uważność ostatecznie prowadzi do Boga. Kontemplacja jest oglądaniem. W życiu wiecznym nie będziemy o Bogu rozmyślać, ale Go oglądać. Nie będziemy także zajmować się Bogiem w zewnętrznej aktywności, tylko oglądać Go i miłować....

Skomentuj artykuł

Zaproszenie na 15. edycję Festiwal 7xGospel
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.