Zaproszenie na 15. edycję Festiwal 7xGospel

Zaproszenie na 15. edycję Festiwal 7xGospel
1 rok temu
Informacja prasowa

W dniach 19-25 X 2020 odbędzie się w Krakowie piętnasta edycja Festiwalu 7xGospel. To niezwykłe wydarzenie swój początek miało w 1999 r., kiedy odbyły się pierwsze warsztaty gospel w Polsce.

Podczas jego trwania miłośnicy gospel przez cały tydzień mają okazję obcować z tym gatunkiem w różnorodny sposób. W trakcie festiwalu odbywają się interesujące spotkania, profesjonalne warsztaty dla wokalistów i muzyków oraz koncerty.

Szkolenia poprowadzą wybitni wokaliści i dyrygenci z Polski i Wielkiej Brytanii. Atmosfera towarzysząca festiwalowi oraz ogrom ciekawej wiedzy, inspiracji i dobrej zabawy dostarczonej uczestnikom sprawiają, że ma on swoich wiernych fanów od samego początku istnienia, a także przyciąga co roku nowych uczestników.

Główne wydarzenie, czyli Koncert Finałowy z udziałem ponad setki wokalistów oraz zaproszonych gości: Colin Williams (UK), Adam Saczka i Daniel Cebula-Orynicz, odbędzie się w przestronnej przestrzeni hali Kärcher Cracovia, al. Focha 40. Atmosfera podczas koncertu jest nie do opisania. Na scenie prezentowane są rezultaty pracy uczestników i zaproszonych instruktorów. Energia, pasja i umiejętności wokalistów wzruszają i porywają widownię do wspólnego śpiewania. W tym roku ustawienie jakie chór będzie miał na scenie będzie wyjątkowe. Jeszcze nigdy w Polsce koncert gospel nie przybrał tak oryginalnej formy. Już wkrótce uchylimy rąbka tajemnicy!

W ramach tegorocznego programu edycji 2020 będziecie Państwo mieli również okazję pograć i pośpiewać na Jam Session, wyciszyć się i skupić na Wieczorze Uwielbienia lub uczestniczyć w koncertach (stacjonarnie lub online). W tym roku występy dostępne będą również online. Wszystkie wydarzenia będą przebiegać z zastosowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Wstęp na większość z nich jest bezpłatny, jednak decyduje kolejność zgłoszeń i wcześniejsza rejestracja. W celu zarejestrowania się i poznania szczegółów programu zapraszamy na: www.7xgospel.pl.

Program festiwalowego tygodnia:

poniedziałek / 19 X, godz. 19:30 – Wieczór Uwielbienia

wtorek / 20 X, godz. 19:30 – Koncert Gospel A Cappella

środa / 21 X, godz. 19:00 – Koncert Gospel Around The World

czwartek / 22 X, godz. 19:00 – Jam Session

piątek / 23 X, godz. 19:00 – Spotkanie z Artystą

sobota / 24 X, godz. 9:00–18:00 – 22. Warsztaty Gospel w Krakowie (dzień 1 z 2)

niedziela / 25 X, godz. 11:00–19:00 – 22. Warsztaty Gospel w Krakowie (dzień 2 z 2) niedziela / 25 X, godz. 19:00 – Koncert Finałowy

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa i objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Franz Jalics SJ
31,43 zł
44,90 zł

To właśnie uważność ostatecznie prowadzi do Boga. Kontemplacja jest oglądaniem. W życiu wiecznym nie będziemy o Bogu rozmyślać, ale Go oglądać. Nie będziemy także zajmować się Bogiem w zewnętrznej aktywności, tylko oglądać Go i miłować....

Skomentuj artykuł

Zaproszenie na 15. edycję Festiwal 7xGospel
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.