Pierwsza odsłona „Ksiądz vs Raper. Proste rozmowy o trudnych sprawach”

Pierwsza odsłona „Ksiądz vs Raper. Proste rozmowy o trudnych sprawach”
Fot. Bozon Records / kb
YouTube/ kb

W poniedziałek pojawił się pierwszy odcinek cyklu filmowego pt. „Ksiądz vs Raper. Proste rozmowy o trudnych sprawach”. Ks. Jakub Bartczak oraz Tau przypomnieli m.in swoją buntowniczą młodość czy genezę pasji do muzyki.

W ponad 20 minutowym nagraniu zdecydowanie nie ma miejsca na nudę. Atrakcyjnie zmontowane i przede wszystkim interesująco treściowo seria skierowana jest szczególnie do młodych ludzi.

Najpierw, w pierwszej odsłonie cyklu to Tau przepytywał ks. Bartczaka o początki kapłaństwa i przygody z hip hopem. Następnie role się odwróciły i to świecki raper wspominał burzliwą relację z muzyką i Bogiem.

Projekt „Ksiądz vs Raper. Proste rozmowy o trudnych sprawach” realizuje fundacja "ON", założona przez rapera Tau. Nagrania zrealizowano u podnóża góry Ślęża, by ,,na relaxie" porozmawiać o najważniejszych sprawach w życiu każdego człowieka.

Poniżej zamieszczamy link do pierwszego odcinka cyklu:


Seria „Ksiądz vs Raper” to 9 odcinków, które ukazywać się będą każdego dnia począwszy od 22 marca.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś

Słowo rozpala wiarę, z wiary rodzi się nadzieja

Książki abp Grzegorza Rysia to Ewangelia głoszona z niezwykłą mocą i wiarą. Autor, jak mało kto przekazuje Słowo, które nie jest przysłonięte efektowną retoryką, ale żywym doświadczeniem...

Skomentuj artykuł

Pierwsza odsłona „Ksiądz vs Raper. Proste rozmowy o trudnych sprawach”
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.