Polska Muzyka Chrześcijańska na Facebooku

Polska Muzyka Chrześcijańska na Facebooku
www.facebook.com/polskamuzykachrzescijanska
KAI / drr

Facebook to światowy lider wśród internetowych serwisów społecznościowych. Z tego względu jest on idealnym miejscem promocji artystów, którzy w swojej twórczości przekazują pozytywne i ponadczasowe treści. Służyć w tym pomocą ma też strona Polska Muzyka Chrześcijańska, która od kilku dni funkcjonuje na Fb.

"Patrzcie w przyszłość, podejmując Nową Ewangelizację, nową w swym zapale, nową w metodach, nową w sposobie wyrazu” - słowa papieża Jana Pawła II. To między innymi one były inspiracją do stworzenia na Facebooku strony Polska Muzyka Chrześcijańska, która wykorzystując nowe formy komunikacji, może stać się także drogą dotarcia do nowych środowisk z chrześcijańskim przesłaniem.

Strona Polska Muzyka Chrześcijańska powstała między innymi po to, by być „sieciowym” miejscem spotkania osób zaangażowanych w muzyczne środowisko polskich chrześcijan, które od co najmniej kilkunastu lat istnieje nad Wisłą. Każdy może na tej stronie podzielić się swoimi wrażeniami na temat wykonawców, zdjęciami, filmikami oraz utworami, które bardzo lubi lub które miały wpływ na jego życie czy też poinformować o zbliżającym się koncercie, festiwalu, warsztatach lub innym wydarzeniu muzycznym. Nie brakuje miejsca na komentarze i dyskusje, a twórcy strony nie zapomnieli również o tych, którzy poprzez udział w konkursach chcą wzbogacić swoją płytotekę.

W dobie bardzo szybkiego rozwoju internetu i co za tym idzie dynamicznego wzrostu znaczenia portali społecznościowych, nie może brakować w nich Polskiej Muzyki Chrześcijańskiej. Inicjatorem profilu www.facebook.com/polskamuzykachrzescijanska jest Andrzej Dubiel - manager Deus Meus i New Life’m. Obecnie profil jest administrowany przez grono osób mocno zaangażowanych w promocję Polskiej Muzyki

DEON.PL POLECA


Chrześcijańskiej. Trwają także pracę nad innymi medialnymi projektami, które mają wspierać środowisko muzyki chrześcijańskiej w Polsce.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Polska Muzyka Chrześcijańska na Facebooku
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.