Prezentacja encykliki papieża Franciszka "Fratelli tutti" w Łodzi, 5 października

Prezentacja encykliki papieża Franciszka "Fratelli tutti" w Łodzi, 5 października
Fot. Grzegorz Gałązka / galazka.deon.pl
KAI / pk

Biuro Prasowe Konferencji Episkopatu Polski oraz Katolicka Agencja Informacyjna zapraszają na polską prezentację encykliki papieża Franciszka "Fratelli tutti" o braterstwie i przyjaźni społecznej.

Prezentacja odbędzie się 5 października (poniedziałek) o godz. 9.45 w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi (Łódź, ul. św. Stanisława Kostki 14).

W prezentacji udział wezmą: abp Stanisław Gądecki, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, bp Piotr Jarecki, biskup pomocniczy archidiecezji warszawskiej i ks. prof. Piotr Mazurkiewicz z UKSW.

Spotkanie poprowadzą: ks. Leszek Gęsiak SJ, rzecznik KEP i Marcin Przeciszewski, prezes Katolickiej Agencji Informacyjnej.

Encyklika papieża Franciszka "Fratelli tutti" (Wszyscy jesteśmy braćmi) jest trzecią wydaną za obecnego pontyfikatu. Jej tytuł został zaczerpnięty z "Napomnień" św. Franciszka z Asyżu, a jak czytamy w podtytule będzie ona poświęcona "braterstwu" i "przyjaźni społecznej".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Gerhard Ludwig Müller
48,93 zł
69,90 zł

Skała pośród wzburzonego morza

Papiestwo to jedna z najbardziej niezwykłych instytucji świata. W równej mierze fascynuje, co wywołuje gorące dyskusje. Ta książka wyjaśnia narosłe przez wieki kontrowersje i pozwala zrozumieć misję papieża w Kościele i...

Skomentuj artykuł

Prezentacja encykliki papieża Franciszka "Fratelli tutti" w Łodzi, 5 października
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.