Przeznaczeni.pl pomogą odnaleźć też kościół...

Przeznaczeni.pl pomogą odnaleźć też kościół...
(logo msze.pl/Fundacja Przeznaczeni.pl)
DEON.pl

Fudnacja Przeznaczeni.pl udostępniła w Internecie mapę kościołów, dzięki której zainteresowane osoby będą mogły szybko uzyskać informacje dotyczące aktualnych godzin Mszy Świętych, nabożeństw i spowiedzi w wybranym kościele.

Wybierasz się do Krakowa, Poznania, czy Kielc – możesz sprawdzić, gdzie o dogodnej porze możesz uczestniczyć we Mszy Świętej.

Na stronie www.msze.pl dostępna jest mapa, która 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, pokazuje jak dojechać do najbliższego kościoła z każdego zakątka Polski.

Strona Msze.pl zawiera bogate i łatwe w obsłudze funkcje wyszukiwania. Wystarczy wpisać jaka lokalizacja i dzień nas interesują. Dodatkowo można dodać godzinę, nazwę parafii, miejsce z którego wyruszamy; zaznaczyć województwo, diecezję oraz dekanat.

Wyróżniającą funkcją jest opcja "Z myślą o", dzięki której każdy obcokrajowiec, czy student znajdzie Msze z odpowiednią oprawą liturgiczną. Stworzona została również zakładka ''Msze Święte na żywo!" z linkami przekierowującymi do transmisji w sieci dla osób, które nie mogą uczestniczyć w Eucharystii.

Misją Fundacji Przeznaczeni.pl jest stwarzanie przestrzeni dla katolików w Internecie. „Dokładamy wszelkich starań, by promować i tworzyć narzędzia internetowe ułatwiające i wzbogacające życie duchowe. Przez wykorzystanie najnowszych technologii wspieramy Kościół w ewangelizacji w XXI wieku.” - dodaje Maciej Koper założyciel fundacji.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Przeznaczeni.pl pomogą odnaleźć też kościół...
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.