Są pierwsze zdjęcia Dawida Ogrodnika w roli ks. Kaczkowskiego. Podobieństwo jest niezwykłe!

Są pierwsze zdjęcia Dawida Ogrodnika w roli ks. Kaczkowskiego. Podobieństwo jest niezwykłe!
fot. Damian Kramski / Fundacja im. ks. Jana Kaczkowskiego
1 rok temu
KAI / sz

Fundacja im. ks. Jana Kaczkowskiego opublikowała pierwsze zdjęcia Dawida Ogrodnika w roli ks. Jana. Podobieństwo jest uderzające. Zgadniecie, który z nich jest prawdziwym ks. Janem?

⭕️➖⭕️A na dziś mamy petardę. I to pełną! Kilka miesięcy temu opublikowaliśmy informację o rozpoczęciu prac nad filmem o...

Opublikowany przez Fundacja im. Ks. Jana Kaczkowskiego Czwartek, 16 stycznia 2020
Film o życiu ks. Jana Kaczkowskiego, w którego wcieli się Dawid Ogrodnik, trafi do kin już w 2021 r. „Na pełnej petardzie” to roboczy tytuł filmu. Reżyserem jest Krzysztof Rzączyński, za scenariusz odpowiada Łukasz Ludkowski.

Producentem filmu jest firma East Studio. Krajową dystrybucją zajmie się Kino Świat.

Jak podaje producent w informacji prasowej, „«Na pełnej petardzie» będzie filmem o wielkiej walce. O tym, że życie to seria nieustających potyczek, które nie zawsze kończą się dobrze. O tym, że ludzie nie mają w nich wyboru i muszą mierzyć się z tym, co przynosi los. To także historia o buncie i niezgodzie na zastany porządek. O ścieraniu się dwóch wizji Kościoła – nowej, postępowej i starej, uosabianej przez hierarchów. Obraz o tym, że choć zawsze mamy za mało czasu na wszystko, to nie zwalnia nas to od odpowiedzialności za swoje życie. To film, który będzie do bólu szczery i potraktuje swoich bohaterów z miłością i zrozumieniem. Zaś widzom da nadzieję, energię i kopa do walki na każdym z życiowych frontów”.

Producent zapewnia też, że film powstaje przy pełnym wsparciu rodziny i przyjaciół duchownego oraz członków Fundacji im. Ks. Jana Kaczkowskiego.

Panie i Panowie, to jest petarda na dziś. Co prawda premiera filmu o księdzu Janie Kaczkowskim będzie w 2021 roku, ale...

Opublikowany przez Piotr Żyłka Blog Czwartek, 16 stycznia 2020

W czasach kultury obrazu, nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej formy podtrzymywania pamięci o ks. Janie Kaczkowskim, niż film” – czytamy na profilu Fundacji na Facebooku.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Jan Kaczkowski, Piotr Żyłka
24,43 zł
34,90 zł

Najbardziej lubiany polski ksiądz w rozmowie życia.

Ceniony za swój autentyzm, odwagę i szczerość. Podziwiany zarówno przez katolików, jak i niewierzących. Sam o sobie mówi, że jest onkocelebrytą, czyli człowiekiem znanym głównie z tego, że...

Skomentuj artykuł

Są pierwsze zdjęcia Dawida Ogrodnika w roli ks. Kaczkowskiego. Podobieństwo jest niezwykłe!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.