W lutym kolejna edycja Tygodnia Małżeństwa. Wiele atrakcji dla małżonków

W lutym kolejna edycja Tygodnia Małżeństwa. Wiele atrakcji dla małżonków
Fot. materiały prasowe
tydzienmalzenstwa.pl / tk

W dniach 7-14 lutego w polskich miastach odbędzie się ósma edycja Tygodnia Małżeństwa pod hasłem „Moc w Miłości”. Dla małżonków przewidziane są konferencje, warsztaty, kursy tańca czy warsztaty masażu.

Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa jest to kampania społeczna promująca szczególną, komplementarną więź kobiety i mężczyzny. Pierwszy „małżeński tydzień” rozpoczął się w 1997 roku w Wielkiej Brytanii, a obecnie kampania odbywa się co roku równolegle w ponad 20 krajach na całym świecie.

DEON.PL POLECA
Cel Tygodnia Małżeństwa

Kampania Tydzień Małżeństwa przypomina małżonkom o pięknie i korzyściach z budowania i umacniania bliskiej relacji płynącej ze spędzania czasu razem. Inspiruje małżonków do rozwoju osobistego i wzbogacania umiejętności w kontaktach i relacji między sobą. Dla budowania bliskich więzi, niezmiernie istotne jest celebrowanie, docenianie i radosne spędzanie wspólnego czasu.

Tegoroczna - już ósma - edycja Tygodnia Małżeństwa w Polsce odbędzie się w dniach 7-14 lutego 2022 pod hasłem „Moc w Miłości”. Wydarzenia dedykowane małżonkom zaplanowane są m. in. w: Gdańsku, Krakowie, Olsztynie, Wrocławiu, Poznaniu, Gnieźnie, Ełku, Jastarni, Bochni czy Swarzędzu.

Co czeka małżonków?

Podczas całego Tygodnia Małżeństwa skorzystać można z szeregu propozycji  ukierunkowanych na rozwój związku i relacji. Organizowane są konferencje, warsztaty, spotkania ze specjalistami, randki małżeńskie oraz liczne wydarzenia kulturalne czy rekreacyjne, takie jak oprowadzania w muzeach, spacery po mieście, kursy tańca, warsztaty masażu, wspólne gotowanie, morsowanie czy zajęcia z fotografii.

Organizatorzy pragną, aby był to szczególny czas dla dwojga - najbliższych sobie osób. Dobrze spędzony wspólnie czas i uważność na siebie buduje w małżeństwie miłość - a w miłości jest "moc" - życiodajna siła dla całej rodziny.

Informacje oraz program Tygodnia Małżeństwa w poszczególnych miastach dostępne są na stronie: www.tydzienmalzenstwa.pl.

Źródło: tydzienmalzenstwa.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller

Święte kobiety wcale nie były doskonałe!

Ufały Bogu. Kochały. Rozwijały swoje mocne strony. Pozwalały, by bez względu na życiowe trudności wzrastało w nich dobro. Nie zawsze dawały radę. Czasem płakały. Popełniały błędy. Gubiły sens. Nie...

Skomentuj artykuł

W lutym kolejna edycja Tygodnia Małżeństwa. Wiele atrakcji dla małżonków
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.