"Wizja Obamy zagraża całemu światu"

"Wizja Obamy zagraża całemu światu"
(fot. EPA/STEPHEN MORRISON)
KAI / pz

Ponowny wybór Baracka Obamy na prezydenta USA to katastrofa dla Stanów Zjednoczonych, ale i całego świata, w szczególnie zaś dla dzieci nienarodzonych - podkreśla Austin Ruse, szef Katolickiego Instytutu Praw Człowieka i Rodziny ( C-FAM) z Nowego Jorku i Waszyngtonu.

Twórca biuletynu "Friday Fax" ostrzega, że liczne organizacje proaborcyjne, w tym Fundusz Ludnościowy Narodów Zjednoczonych (UNFPA), już uznały zwycięstwo Obamy za swoje własne. Dodał, że aby powstrzymać marsz zwolenników aborcji potrzebne są zdecydowane działania na arenie międzynarodowej, a przynajmniej uważne obserwowanie tego, co się na niej dzieje.

- Śmiercionośny marsz Obamy w USA mogą powstrzymać obrońcy życia, tymczasem na arenie międzynarodowej w ONZ powstrzymać jest go trudniej. Tak naprawdę Obama jest bardziej proaborcyjny w wymiarze międzynarodowym niż krajowym - podkreśla Ruse i zapowiada, że nadchodzące miesiące i lata będą niebezpieczne dla dzieci nienarodzonych na całym świecie.

Ruse przypomina także, że Obama nie żywi żadnego szacunku dla rodziny i małżeństwa i poprzez agendy oenzetu będzie chciał uczynić z orientacji seksualnej taran do zmiany prawa międzynarodowego, umożliwiającego zalegalizowanie związków jednopłciowych na całym świecie.

Ruse apeluje też o pomoc finansową dla jego organizacji, by mogła dalej monitorować, co dzieje się na obradach najbardziej wpływowych organizacji ONZ, by była "oczami, uszami, rękami i nogami" tych, którzy chcą bronić życia, rodziny i małżeństwa. Obecnie C-FAM i "Friday Fax" zatrudniają na pełnym etacie 6 osób.

C-FAM to jedyna grupa pro-life, działająca przy Organizacji Narodów Zjednoczonych. Powstała w odpowiedzi na wystosowany w 1994 roku apel Jana Pawła II, by katolicy świeccy pomagali delegacji watykańskiej bronić życia na arenie ONZ. W 1997 roku organizacja zaczęła wydawać biuletyn "Friday Fax". Zaczynała od rozsyłania informacji faksem do pierwszych swoich 125 subskrybentów. Teraz newsletter dociera do 330 tys. osób na całym świecie, w tym także w Polsce. Jednym z głównych zadań C-FAM jest przeciwdziałanie lobby aborcyjnemu na forum ONZ.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

"Wizja Obamy zagraża całemu światu"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.