Wolontariat Sióstr Białych Misjonarek Afryki

Wolontariat Sióstr Białych Misjonarek Afryki
Wolontariat Sióstr Białych Misjonarek Afryki (fot. www.siostrybiale.org)
Siostry Białe Misjonarki Afryki

Zapraszamy do zaangażowania się w WOLONTARIAT MISYJNY organizowany pod patronatem Sióstr Białych Misjonarek Afryki w duchu pracy misyjnej naszego zgromadzenia.

Zapraszamy Cię na wyjazd misyjny 2-3 miesięczny do jednego z kraju Afryki, celem wsparcia pracy naszych Sióstr Misjonarek.

Jednak za nim to nastąpi zapraszamy Cię do rocznej współpracy, która będzie polegała na comiesięcznych spotkaniach formacyjnych w ramach warsztatów misyjnych, w każdą drugą sobotę miesiąca, w naszym domu w Lublinie.

Z pewnością w Twojej głowie rodzą się pytania: o język, kulturę Afryki, potrzebne szczepienia? Swoje pytania, pomysły zabierz ze sobą na spotkanie, bo to właśnie ono ma służyć poznaniu bliższych informacji na temat organizowanych wyjazdów wolontariuszy.

Zapraszamy również tych, którzy jeszcze nie myślą o wyjazdach misyjnych, ale pragną wspierać naszą pracę na miejscu. W programie każdy z Was znajdzie tutaj coś dla siebie: modlitwa, pieśni, tańce afrykańskie, świadectwo misjonarzy, afrykański posiłek.

DEON.PL POLECA

ul. Chodkiewicza 9;  20-813 Lublin

13 listopada 2010 r. o godz. 10:00.

081 533 31 57, kom.: 517563640

Miejsce: ul. Chodkiewicza 9  (wejście od ul. Powstańców Śląskich 30 -32) 20 - 813 Lublin
Dojazd z dworca PKP: autobus nr 13 do drugiego przystanku na ul. Popiełuszki
Z dworca PKS: autobus nr 2, 5 do drugiego przystanku na ul. Popiełuszki, autobus nr 18 do pierwszego przystanku za Rondem Krwiodawców na Alejach Warszawskich

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Wolontariat Sióstr Białych Misjonarek Afryki
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.