Wyjątkowe spotkanie dla katolickich singli

Wyjątkowe spotkanie dla katolickich singli
(fot. shutterstock.com)
4 lata temu
KAI / kw

"Chcesz poznać nowych ludzi, spędzić razem czas, a może spotkać swoją drugą połówkę?" - zachęcają organizatorzy górskiej wyprawy na Leskowiec w Beskidzie Małym adresowanej dla katolickich singli, którzy szukają swojej drugiej połowy. 15 lipca zapraszają na 3 edycję spotkań dla singli.

U podnóża najwyższego szczytu Beskidu Małego - Leskowca, na Groniu Jana Pawła II sprawowana będzie w najbliższą sobotę Msza św. w intencji spotkania dobrego współmałżonka. Organizatorzy zaplanowali także spędzenie wspólnego czasu na szczycie, rozmowy, zabawy i ognisko.

"Kochani, wystarczy trochę wolnego czasu, chęci i pragnienie nowej przygody! Potrzebujesz zapakować do plecaka kiełbasę lub co tam chcesz upiec na ogniu, stawić się w Rzykach Jagódkach na 10.00 i pójść z nami" - zachęcają pomysłodawcy i proszą o zapisy drogą e-mailową: katoliccysingle@gmail.com

"Warunkiem uczestnictwa jest możliwość przyjęcia sakramentu małżeństwa" - podkreślają.

Groń Jana Pawła II (890 metrów n.p.m.) to jedyny szczyt górski w Polsce noszący imię papieża Polaka. W latach swego dzieciństwa i młodości Karol Wojtyła wielokrotnie na szczyt przychodził z pobliskich Wadowic. Pomysłodawcami i inicjatorami stworzenia tu kaplicy byli kilkanaście lat temu Stefan i Danuta Jakubowscy z Andrychowa. Dzięki ich staraniom szczyt dawnej Jaworzyny otrzymał nazwę "Groń Jana Pawła II".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Reyes Monforte
26,94 zł
44,90 zł

Miłość silniejsza niż zatruty umysł geniusza

Wyjątkowa, piękna i przepełniona głębokim uczuciem jak utwory genialnego kompozytora Siergieja Prokofiewa. Taka była Lina - jego muza, kochanka i żona. Ich wspólna historia rozgrywa się na tle wielkich...

Skomentuj artykuł

Wyjątkowe spotkanie dla katolickich singli
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.