Zaśpiewaj znaną kolędę z abpem Grzegorzem Rysiem w szczytnym celu [WIDEO]

Zaśpiewaj znaną kolędę z abpem Grzegorzem Rysiem w szczytnym celu [WIDEO]
(fot. youtube.com)
5 miesięcy temu

Jeśli z jakiegoś powodu nie masz nastroju w tym roku na śpiewanie kolęd albo sam spędzasz święta i nie masz z kim zaśpiewać, to z pomocą przychodzi abp Ryś. Zaśpiewajcie razem w szczytnym celu i pomóżcie potrzebującym dzieciom.

Kolęda w wykonaniu arcybiskupa to element charytatywnej akcji na rzecz dzieciom z hospicjum.

#OrszakwŁodzi Challenge to kolędowa akcja z pięknym celem. Wyzwanie rzucone przez abp. Grzegorza Rysia polega na nagraniu dowolnej kolędy i opublikowaniu jej w mediach społecznościowych z hashtagiem #OrszakwŁodzi i tym opisem.

Do podjęcia wyzwania należy nominować minimum 3 osoby, które mają wykonać je w 48 godzin. Celem akcji #OrszakwŁodzi Challenge jest zbiórka darów dla Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci – Łupkowa. Hospicjum otacza opieką 97 małych pacjentów, z których większość potrzebuje specjalistycznego sprzętu medycznego.

Obecnie na przyjęcie do Hospicjum czeka pięcioro dzieci, dla których brakuje respiratorów. Koszt jednego urządzenia to minimum 21 000 zł. Potrzebujemy więc 105 000 zł. Trzej Królowie już 6 stycznia 2021 przekażą nasz dar dla Hospicjum, dlatego spieszmy się z podjęciem kolędowego wyzwania!

Pieniądze na pomoc dla najmłodszych mogą wpłacać zarówno nominowani, jak i widzowie. Jeśli nie potrafisz śpiewać wystarczy, że zrobisz sobie zdjęcie w stroju kolędnika (np. w koronie, skrzydełkach anioła, aureoli, kapeluszu pastuszka) i wstawisz je na swój profil z hashtagiem #OrszakwŁodzi, tym opisem i nominacjami.

Do udziału w wyzwaniu zachęcamy wszystkich, niech każdy poczuje się nominowany. Przebieg akcji możesz śledzić na facebookowej stronie łódzkiego Orszaku Trzech Króli: http://www.facebook.com/OrszakTrzechK...

doktor habilitowany nauk humanistycznych specjalizujący się w dziedzinie historii Kościoła, arcybiskup metropolita łódzki od 2017 r.. Autor takich książek jak "Moc wiary", "Moc słowa" i "Skandal miłosierdzia".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś
25,83 zł
36,90 zł

Wstań, idź, twoja wiara cię uzdrowiła

Teksty arcybiskupa Grzegorza Rysia to Ewangelia głoszona z mocą. Budzą wiarę. Dodają nadziei. Pomagają doświadczyć miłości Boga. W czym tkwi ich siła? W Słowie Bożym, które nie jest przysłonięte...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Zaśpiewaj znaną kolędę z abpem Grzegorzem Rysiem w szczytnym celu [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.