Нижньосілезьке воєводство Місцева влада запустить додаткові поїзди до Німеччини для біженців з України
![Нижньосілезьке воєводство Місцева влада запустить додаткові поїзди до Німеччини для біженців з України Нижньосілезьке воєводство Місцева влада запустить додаткові поїзди до Німеччини для біженців з України](https://static.deon.pl/storage/image/core_files/2022/3/13/8cf203ff7567b5c690ed2e4fd6e92a60/jpg/deon/articles-thumb-xlarge-breakpoint-default/nizhnosilezke-voevodstvo-mistseva-vlada-zapustit-dodatkovi-poizdi-do-nimechchini-dlya-bizhentsiv-z-ukraini.jpg)
Місцева влада Нижньої Сілезії (пол. Województwo dolnośląskie) запустить додаткові потяги до Німеччини для біженців з України з понеділка, 14 березня. Вони будуть йти до прикордонного міста Згожелец (пол. Zgorzelec) та до Берліна. Загалом до кордону з Німеччиною у Згожелец курсуватиме 20 поїздів на день.
“У зв’язку зі стрімким зростанням кількості громадян України, які бажають поїхати до Німеччини, та складною ситуацією на Головному залізничному вокзалі Вроцлава, Koleje Dolnośląskie S.A. з понеділка, 14 березня, запустять додаткові сполучення Вроцлав Головний – Згожелец. До Згожелця курсуватимуть 20 поїздів, які завдяки співпраці з німецькою залізницею сполучатимуться з Дрезденом та Берліном”, – повідомило керівництво Нижньої Сілезії у прес-релізі.
Як повідомляється, водночас ведеться інтенсивна робота по отриманню можливості сполучення з німецьким містом Герліц (нім. Goerlitz) прямими поїздами з Вроцлава, щоб задовольнити потреби громадян України та розвантажити ситуацію на Вроцлавському вузлі.
Нижньосілезькі залізниці також запустять додаткове щоденне сполучення Вроцлав-Берлін, призначене виключно для біженців з України. Також ведуться роботи щодо розширення маршруту цих потягів із Кракова до Німеччини.
“Воєводське самоврядування разом з нашим перевізником – Нижньосілезькою залізницею - допомагаємо українським громадянам. Вони можуть безкоштовно їздити поїздами Нижньою Сілезією.” – зазначив маршал воєводства Цезарій Пшибильський.
Вже проведено два рейси гуманітарного поїзда Нижньосілезьких залізниць. З польсько-українського кордону було перевезено понад тисячу осіб. Третій гуманітарний поїзд вже прибув в Перемишль і прибуде до Вроцлава в четвер ввечері і візьме кілька сотень людей.
Skomentuj artykuł