"Będę wielbić Boga w każdym czasie". Posłuchaj utworu z nowej płyty Mate.O

"Będę wielbić Boga w każdym czasie". Posłuchaj utworu z nowej płyty Mate.O
fot. Mate.O Official / YouTube
Mate.O / YouTube / pk

"Nie pamiętam, abym kiedykolwiek wcześniej był tak bardzo spragniony, zdany na Niego i wyczekujący..." - mówi Mateusz Otręba o uczuciu, które towarzyszyło mu w czasie nagrywania tego utworu.

"Spotkaliśmy się wieczorową porą pięćdziesiąt dni po świętach Paschalnych (Pentecoste) w przydomowym ogrodzie, pod mazowieckim niebem, aby zagrać i zaśpiewać Bogu na chwałę. Święto Zesłania Ducha Świętego w samym środku «covidowego» zamieszania, pośród zwykłych, codziennych, osobistych potrzeb i tęsknot. Rozpaliliśmy ogniska i uwielbialiśmy Trójjedynego Boga. W jedności z rozsianym po całej Polsce Kościołem, w tym z wieloma z Was połączyliśmy się online w domach, na spacerach, w miejscach pracy, pełni oczekiwania na kolejny rozdział działania Ducha Świętego w nas i poprzez nas. Bez Niego nie odkrywalibyśmy codziennie przemieniającej nas Prawdy i Łaski, które w pełni zamieszkały w Jezusie. On sam powiedział: «Jeśli ktoś jest spragniony, a wierzy we Mnie - niech przyjdzie do Mnie i pije, a strumienie wody żywej popłyną z jego wnętrza». Nie pamiętam, abym kiedykolwiek wcześniej był tak bardzo spragniony, zdany na Niego i wyczekujący..." - napisał Mate.O.

"Będę wielbić Boga w każdym czasie" jest utworem z najnowszej płyty Mate.O/TU "PENTECOSTE LIVE". Do końca października płyty z autografem oraz darmowym linkiem do koncertu na YouTube dostępne na stronie mate-o.com.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

"Będę wielbić Boga w każdym czasie". Posłuchaj utworu z nowej płyty Mate.O
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.