Chociaż nie ma rąk, zdobyła serca jury i publiczności. Jej występ w "Mam talent" podbija sieć

Chociaż nie ma rąk, zdobyła serca jury i publiczności. Jej występ w "Mam talent" podbija sieć
fot. America's Got Talent / YouTube
Interia / America's Got Talent / YouTube / pk

Vitoria Bueno urodziła się bez rąk i ramion. Jednak nie przeszkodziło jej to w rozwijaniu talentu. Gdy była mała, mama zapisała ją do szkoły baletu. Dziś ma 18 lat i tańczy po mistrzowsku. Jej występ w "America's Got Talent: All-Stars" z pewnością przejdzie do historii.

Vitoria Bueno przyszła na świat w Brazylii. Gdy się urodziła, okazało się, że jest niepełnosprawna.

DEON.PL POLECA

- Urodziłam się z wadą genetyczną. Dla mnie całkowicie normalną rzeczą jest używanie stóp do robienia innych rzeczy. Jem nimi, myję zęby, czeszę włosy. Radzę sobie z moją niepełnosprawnością - mówi Victoria, cytowana przez portal Interia.

Mimo jej kalectwa, mama dziewczynki postanowiła dać jej szansę na rozwijanie talentów i zapisała ją do szkoły baletu. Victoria robiła postępy i po raz pierwszy wystąpiła w telewizyjnym show w 2021 roku. Sławę przyniósł jej jednak występ w "America's Got Talent: All-Stars", w którym zdobyła serca jury i publiczności.

Jej występ to coś wspaniałego. Wystarczy zdać sobie sprawę z tego, że ręce w balecie odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu równowagi. W ruchach Victorii nie widać tymczasem nawet najmniejszego zawahania.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tomáš Halík

Płomień, który rozświetla mrok

Pandemia, kryzys ekonomiczny, wojny…

Jak wierzyć w kochającego Boga i Jego bliskość, kiedy wokół rozsypuje się świat? Czy Wcielenie naprawdę coś zmienia? Gdzie szukać Bożej obecności?

Bóg jest niewysłowioną tajemnicą, ale...

Skomentuj artykuł

Chociaż nie ma rąk, zdobyła serca jury i publiczności. Jej występ w "Mam talent" podbija sieć
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.