"Cytat na dziś". Redakcja DEON.pl zaprasza do losowania

"Cytat na dziś". Redakcja DEON.pl zaprasza do losowania
Fot. Almos Bechtold / Unsplash
DEON.pl

Zachęcamy do losowania słynnych grafik i cytatów, które znacie z naszych mediów społecznościowych. Oprócz tego, że możecie wylosować inspirujący cytat, dzięki podpiętym do niego artkułom, możliwe jest przeczytanie powiązanych z nim treści. Aby zacząć losowanie, wystarczy kliknąć w znajdujący się poniżej przycisk "Wylosuj cytat", a następnie "Dowiedz się więcej". Nie zapomnij podzielić się wylosowanym cytatem na Facebooku!

Wylosuj "Cytat na dziś" i daj się zainspirować!

Wylosuj "Cytat na dziś" i daj się zainspirować!

Zapraszamy do losowania i inspirowania się naszymi treściami! Cieszymy się, że tyle lat jesteście z nami! A jeśli zaglądacie do nas po raz pierwszy, mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na długo. Powyżej znajduje się mechanizm losowania. Wystarczy kliknąć przycisk "Wylosuj cytat", a następnie "Dowiedz się więcej". Nie zapomnij podzielić się wylosowanym cytatem na Facebooku!

Bon mot - według słownika PWN: "zwięzłe, trafne, często dowcipne powiedzenie".

Nasze słynne grafiki z cytatami od wielu lat inspirują czytelników DEON.pl. Jesteśmy z tego bardzo dumni i nie dziwi nas, że wielu z was nie wyobraża sobie Facebooka czy Instagrama bez podnoszących na duchu i dających do myślenia obrazów z mądrymi myślami. Niedawno przygotowaliśmy nawet dla was specjalną serię plakatów, które możecie zamówić do swojego domu i postawić lub powiesić w miejscu, w którym pracujecie lub rozkoszujecie się poranną kawą.

Dziś jednak postanowiliśmy pójść o krok dalej. Zdając sobie sprawę, jak wielka nieraz głębia kryje się w prostej myśli przedstawionej na obrazie, przygotowaliśmy dla was serię naszych najlepszych bon motów, spośród których będziecie mogli nie tylko losować do woli cytaty, ale również - dzięki artkułom opublikowanym na DEON.pl - zagłębiać się w ich przesłanie.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wit Chlondowski OFM

Każdego dnia przeżywamy wiele napięć i stresów. Czujemy się przeciążeni i osamotnieni. Bywa, że nie rozumiemy tego, co dzieje się w nas samych. Zmienność uczuć, codzienne doświadczenia, nieuporządkowana historia życia… To wszystko wpływa nie tylko...

Skomentuj artykuł

"Cytat na dziś". Redakcja DEON.pl zaprasza do losowania
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.