Ashton Kutcher zagra Steve'a Jobsa

Ashton Kutcher zagra Steve'a Jobsa
(fot. EPA/Monica M. Davey / Nina Prommer)
PAP / drr

Aktor Ashton Kutcher wcieli się w rolę współzałożyciela firmy Apple Steve'a Jobsa w filmie poświęconym jego życiu - podał w poniedziałek magazyn "Variety" na stronie internetowej. Zdjęcia do filmu, zatytułowanego po prostu "Jobs", rozpoczną się w maju.

Film ma opowiadać o drodze życiowej Jobsa, od hipisa w młodości do współzałożyciela jednej z największych firm komputerowych na świecie, przez wielu uznawanego za informatycznego i biznesowego geniusza.

DEON.PL POLECA
Choć 32-letni Kutcher kojarzony jest głównie z komediami romantycznymi (ostatnio "Sex Story", "Sylwester w Nowym Jorku" czy "Walentynki"), zebrał pochlebne recenzje za poważniejsze role, m.in. w dramacie "Bobby" Emilio Esteveza - przypomina "Variety".

"Jobsa" wyreżyseruje Joshua Michael Stern, który w tej roli debiutował w 2005 roku dramatem obyczajowym "Nigdylandia". Było to historia mężczyzny, który próbuje rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci swego ojca, pisarza.

Równolegle do prac nad "Jobsem" powstaje konkurencyjny projekt wytwórni Sony Pictures, oparty na bestsellerowej biografii legendarnego szefa Apple'a autorstwa Waltera Isaacsona.

Steve Jobs zmarł 5 października ub.r. po kilkuletniej walce z chorobą nowotworową.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Ashton Kutcher zagra Steve'a Jobsa
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.