Film na weekend: "Bohemian Rhapsody"

Film na weekend: "Bohemian Rhapsody"
(fot. Fragment plakatu / materiały dystrybutora)
Ks. Grzegorz Ogorzałek / Materiały dystrybutora / pk

"Nie chcę się skupiać w tym odcinku na temacie skandalicznych elementów życia Mercurego, na moralnych wyborach, których dokonywał, nie chcę tego oceniać, ponieważ misją tego wideobloga jest poszukiwanie dobra" - mówi ks. Grzegorz Ogorzałek, autor filmowego vloga "W koloratce".

Tytuł: Bohemian Rhapsody
Reżyseria: Bryan Singer
Scenariusz: Anthony McCarten
Muzyka: John Ottman
Gatunek: Muzyczny, Biograficzny, Dramat
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2018
Główne role: Rami Malek, Lucy Boynton, Gwilym Lee, Ben Hardy

O tym, dlaczego warto obejrzeć film "Bohemian Rhapsody", opowiada ks. Grzegorz Ogorzałek, autor filmowego vloga "W koloratce":

Przeczytaj opis dystrybutora:

Porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddie’em Mercurym (Rami Malek - serial TV "Mr. Robot"), który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów. Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania. Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.

Zobacz oficjalny zwiastun:

***

Zdecydowanie odradzamy oglądanie tego filmu z dziećmi.

Nie popieramy piractwa! Film można obejrzeć w kinach w całej Polsce.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Victor Codina SJ

Jeśli chcemy znaleźć Jezusa, musimy udać się do Nazaretu

Za sprawą papieża Franciszka w Kościele dokonują się głębokie przemiany. Franciszek wzywa do przekraczania murów kościołów i wychodzenia na ulice oraz na wszelkie peryferia: społeczne, intelektualne...

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Bohemian Rhapsody"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.