Film na weekend: "Światło między oceanami"

Film na weekend: "Światło między oceanami"
(Materiały dystrybutora / fragment plakatu)
1 rok temu
Materiały dystrybutora / pk

Żyjący na samotnej wyspie latarnik i jego żona nie mogą mieć dzieci. Gdy znajdują w dryfującej łodzi noworodka, będą musieli dokonać moralnego wyboru.

Tytuł: Światło między oceanami / The Light Between Oceans
Reżyseria: Derek Cianfrance
Scenariusz: Derek Cianfrance
Muzyka: Alexandre Desplat
Gatunek: Dramat
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2016
Główne role: Michael Fassbender, Alicia Vikander, Rachel Weisz

Opis dystrybutora: Bohater wojenny Tom Sherbourne przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona Isabel. Zakochani żyją tu szczęśliwie w rytmie przypływów i odpływów oceanu. Ich największym, niespełnionym pragnieniem jest dziecko. Miesiące bezowocnych starań, dwa poronienia i pogłębiające się uczucie oddalenia zaczyna wpędzać Isabel w depresję. I wtedy zdarza się cud: do wybrzeży wyspy dobija mała łódź, na której pokładzie Tom znajduje martwego mężczyznę i żywe niemowlę. Pod namową Isabel, wiedziony odruchem serca, Tom łamie swoje surowe zasady i godzi się przyjąć dziecko jako własne. Szczęście świeżo upieczonych rodziców wkrótce zaczyna blaknąć, gdy okazuje się, że w okolicy od miesięcy zrozpaczona matka poszukuje zaginionego męża i maleńkiego dziecka.

***

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z wypożyczalni DVD lub odwiedź portal, który umożliwia odpłatne oglądanie filmów: Google PlayiTunesHBO GO lub Netflix.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Grażyna Jagielska
24,43 zł
34,90 zł

Reportaż wojenny z wnętrza kobiecego świata

On był ciągle w drodze, w centrum krwawych wydarzeń. Spotykał się z wojskowymi dowódcami, mordercami i lokalnymi watażkami. Kolekcjonował pamiątki od nich, a po powrocie do kraju otrzymywał dziennikarskie...

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Światło między oceanami"
Komentarze (0)

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Światło między oceanami"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.