Film na weekend: "Buntownik z wyboru". O wychodzeniu z twierdzy

Film na weekend: "Buntownik z wyboru". O wychodzeniu z twierdzy
fot. materiały dystrybutora / fragment plakatu
Ks. Grzegorz Ogorzałek / Mat. dystrybutora / pk

Will Hunting (Matt Damon) to "skłócony z życiem" młody chłopak. Nie ma większych ambicji, niewiele oczekuje od losu. Pracuje dorywczo, a wieczorami włóczy się po okolicznych barach... do czasu. "Buntownik z wyboru" to piękny i poruszający film z ponadczasowym przesłaniem.

Tytuł: Buntownik z wyboru / Good Will Hunting
Reżyseria: Gus Van Sant
Scenariusz: Ben Affleck
Muzyka: Danny Elfman
Gatunek: Dramat
Produkcja: USA
Rok produkcji: 1997
Główne role: Matt Damon, Robin Williams, Stellan Skarsgård, Ben Affleck

"Buntownik z wyboru" to historia Willa Huntinga. Główny bohater pracuje dorywczo, włóczy się ze znajomymi, nie robi nic wartościowego. Ma w sobie dużo bólu i agresji. W dodatku wchodzi w konflikty z prawem. Pewnego dnia rozwiązuje bardzo trudne zadanie matematyczne, które jeden z profesorów przygotował dla swoich studentów. Jest to początek długiej i trudnej walki o prawdziwe "ja".

O tym, dlaczego warto obejrzeć "Buntownika z wyboru", opowiada ks. Grzegorz Ogorzałek, autor filmowego vloga "W koloratce":

DEON.PL POLECA

Zobacz zwiastun "Buntownika z wyboru":

Przeczytaj opis dystrybutora:

Will Hunting (Matt Damon) to "skłócony z życiem" młody chłopak. Nie ma większych ambicji, niewiele oczekuje od losu. Pracuje dorywczo, a wieczorami włóczy się po okolicznych barach... do czasu! Zwrot w jego życiu następuje, gdy nieoczekiwanie odkryte zostają jego niezwykłe zdolności matematyczne. Will musi zdecydować, czy podjąć rzucone mu przez los wezwanie i spróbować zmienić swój stosunek do świata, czy też, dalej wieść nic nie znaczącą, lecz wygodną egzystencję na pograniczu prawa. W zmaganiach z samym sobą pomaga mu piękna studentka i psycholog (nagrodzony Oscarem Robin Williams), który słynie z niekonwencjonalnych metod działania. Dochodzi do starcia dwóch silnych osobowości, które przynosi zaskakujący efekt...

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z oficjalnych źródeł, które umożliwiają legalne oglądanie filmów: Google PlayHBO GOAppleTV lub Netflix.

Jeśli widziałeś dobry film, koniecznie podziel się nim z nami:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Odkryj Wielki Post 2022. Weź udział w ósmym finale akcji społecznej Zdrapka Wielkopostna.

Odkryj na nowo Boga w codzienności. Smakuj życie razem z Nim. Przed tobą fascynująca podróż, w której spojrzysz...

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Buntownik z wyboru". O wychodzeniu z twierdzy
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.