Film na weekend: "Cudowne dziecko"

Film na weekend: "Cudowne dziecko"
(fot. Fragment plakatu / materiały dystrybutora)
1 rok temu
Ks. Grzegorz Ogorzałek / Mat. dystrybutora / pk

Film o chłopcu z domu dziecka, który postanawia odnaleźć swoich rodziców. Tym, co prowadzi go do celu jest wewnętrzne przekonanie i wszechogarniająca go muzyka. Piękna historia, którą można również odnieść do naszej wiary. Jak? Sprawdźcie sami.

Tytuł: Cudowne dziecko / August Rush

Reżyseria: Kirsten Sheridan
Scenariusz: James V. Hart
Muzyka: Mark Mancina, Hans Zimmer
Gatunek: Dramat
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2007
Główne role: Freddie Highmore, Keri Russell, Jonathan Rhys Meyers, Robin Williams

O tym, dlaczego warto obejrzeć "Cudowne dziecko", opowiada ks. Grzegorz Ogorzałek, autor filmowego vloga "W koloratce":

Przeczytaj opis dystrybutora:

Niezwykły i wzruszający film, którego narratorem jest muzyka. Stworzona przez Hansa Zimmera (Oscar za "Króla Lwa"), Marka Mancina ("Król Lew", "Mój brat niedźwiedź") i Phila Ramone zachwyca w każdym momencie filmu.

Wstępem do tej magicznej muzycznej opowieści jest spotkanie dwojga młodych, utalentowanych muzyków w Nowym Jorku, wiolonczelistki Lyla'i Novacek (Keri Russell) i charyzmatycznego irlandzkiego gitarzysty Louisa Connelly (Jonathan Rhys Meyers).

Po latach, pewien osierocony od swych urodzin chłopiec przybywa do Nowego Jorku, by odnaleźć prawdziwych rodziców. Pomaga mu w tym muzyka, którą wciąż słyszy w każdym miejscu, o każdej porze dnia i nocy. Muzyka, którą czuje w sercu i która kieruje jego postępowaniem. Jego niezwykły talent odkrywa tajemniczy Wizard (Robin Williams), który nadaje mu pseudonim August Rush.

Zobacz zwiastun:

***

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z wypożyczalni DVD lub odwiedź portal, który umożliwia odpłatne oglądanie filmów: Google PlayiTunes lub Netflix.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller
19,74 zł
32,90 zł

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Cudowne dziecko"
Komentarze (0)

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Cudowne dziecko"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.