Chłopiec z zespołem Downa będzie twarzą Gerbera. Czy to rewolucja w marketingu?

Chłopiec z zespołem Downa będzie twarzą Gerbera. Czy to rewolucja w marketingu?
(fot. Gerber)
tvn24.pl / kw

Lucas Warren, 18-miesięczny chłopiec z USA, został wybrany spośród 140 tysięcy kandydatów na bycie twarzą popularnych posiłków dla dzieci. "Mamy nadzieję, że wpłynie to na każdego i naświetli problemy ludzi o specjalnych potrzebach".

Komentatorzy podkreślają, że Lucas został pierwszym dzieckiem z zespołem Downa, które zostało "Gerber spokesbaby of the year", czyli dziecięcym rzecznikiem marki na ten rok. Rodzice małego Lucasa, Cortney i Jason Warren, wysłali zdjęcie swojego syna i zostali wybrani spośród ponad 140 tys. kandydatów.

DEON.PL POLECADJ z zespołem Downa udowadnia, że przeszkody nie istnieją [WIDEO] >>

"Ten zwycięski uśmiech i pełna radości twarz zdobyły nasze serca, jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić Lucasa twarzą naszej marki w 2018 roku" - podał prezes Bill Partyka w swoim oświadczeniu. Rodzice chłopczyka są bardzo dumni z tego, że to właśnie ich syn będzie reprezentować markę. "Ma niesamowitą osobowość i przechodzi te same etapy, co każde dziecko. Mamy nadzieję, że kiedy wyrośnie i spojrzy na to, co było, to będzie dumny z siebie i nie będzie wstydzić się swojej niepełnosprawności" - skomentowała matka chłopczyka w telewizji NBC.

Konkurs producenta żywności odbywa się od 1920 roku.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Chłopiec z zespołem Downa będzie twarzą Gerbera. Czy to rewolucja w marketingu?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.